Товари-новинки на сайті: лайтбокси та фото на пінокартоні

21.06.2018, 19:33

новинкиVizitka.com продовжує розширювати асортимент сучасної промо- та сувенірної продукції!

Зокрема, тепер доступні замовлення на виготовлення лайтбоксів з клік-системою в комплекті з плакатами формату А3. Конструкція являє собою короб з підсвічуванням та акриловим склом з постером всередині. Зручна клік-система дозволяє швидко і легко відклацнути рамку і змінити вміст. Це ідеальний варіант для розміщення афіш, важливих оголошень, розкладів, меню. Доступне замовлення від 1 одиниці з терміном виготовлення від 4 робочих днів. Макет плаката можна зробити самостійно в онлайн-конструкторі або замовити у нашого дизайнера.

Також ми оновили і повернули на сайт популярний продукт - фото на пінокартоні. Це сучасний матеріал: він більш доступний за ціною в порівнянні з полотном, але при цьому жорсткий і легкий. Ми наносимо на нього зображення методом прямого друку: результат виходить привабливим і статусним. Найголовніше, що з часом кольори не вигорають. Такий друк - гарне рішення для фотокартин і портретів в подарунок, а також для створення інформаційних та рекламних стендів.

Обирайте новинки від нашої компанії - оцініть якість і цінову доступність. Традиційно ми встановлюємо оптимальні терміни виготовлення та відправляємо готову продукцію по всій Україні.

Інші новини

Розробка дизайну тепер доступна без друку

11.11.2018, 20:11

Vizitka.com постійно вдосконалюється для вас, щоб надавати ще кращий сервіс і ставати ще більш зручною! Відтепер розробка дизайну поліграфії на сайті - окрема послуга, яку можна замовити незалежно від того, хочете ви друкувати продукт чи ні. Натисніть помаранчеву панель і обирайте необхідний товар. Наші дизайнери підготують макет, який буде повністю відповідати вашим побажанням і нададуть файли, що повністю відповідатимуть вимогам друкарні. Хочете замовити друк? Просто завантажте наданий макет на сайт.

Осінні знижки на фотокниги та новинки - друк меню і візитки для рієлторів

08.11.2018, 11:27

Тільки до 20 листопада Vizitka.com дарує улюбленим клієнтам 10% знижку на всі формати фотокниг. Оцініть новинки на сайті - друк меню на одному листі різних форматів і фактур, а також добірку нових шаблонів візиток на тему нерухомості.

Наш пункт видачі переїхав!

19.10.2018, 18:22

Шановні клієнти Vizitka.com в Києві! Зверніть увагу, що безкоштовний пункт видачі замовлень, який раніше розміщувався в бутіку №5 ТЦ Васильківський, переїхав до нового приміщення. Воно знаходиться по сусідству зі старим. Тепер нас можна знайти в бутіку № 9а все в тому ж торговельному центрі.

Зустрічайте календарний сезон 2019, картини на полотні зі знижкою та візитки для журналістів!

18.10.2018, 12:43

Всі види календарів вже оснащені сіткою на 2019 рік - замовляйте компактні кишенькові, квартальні "Тріо" і перекидні фотокалендарі прямо зараз! Кожному клієнту ми даруємо 10% знижку на друк будь-яких форматів полотен до кінця місяця. Також поспішаємо повідомити, що додані нові шаблони візиток для авторів текстів та працівників сфери ЗМІ: журналістів, копірайтерів, редакторів, кореспондентів та багатьох інших.

Видача замовлень в День захисника України

08.10.2018, 19:37

Наша онлайн-друкарня повідомляє, що у зв'язку з Днем захисника України, 15.10 є вихідним днем, через що виробництво стоїть і заявлені терміни переносяться. Однак наш офіс на Васильківській 31 продовжує працювати в черговому режимі на видачу замовлень.

Оцініть послугу пробного друку, нові кольори футболок і сумок та спортивні візитки!

27.09.2018, 20:28

Дорогі клієнти, традиційно інформуємо вас про нові продукти та послуги Vizitka.com! Вашій увазі нова опція пробної друку, поповнення асортименту футболок і сумок, а також свіжа колекція шаблонів візиток на тему спорту і здоровго способу життя!

Vizitka.com на Міжнародному екологічному форумі - 2018

19.09.2018, 16:10

14 вересня в Києві відбувся Міжнародний екологічний форум. Vizitka.com не залишилася осторонь і взяла активну участь в конференції. В нашій роботі ми розуміємо, наскільки важливе дбайливе ставлення до навколишнього середовища, тому використовуємо тільки оригінальні витратні матеріали, впроваджуємо ресурсо- та енергоефективні технології виробництва. Всі учасники конференції отримали від нас невеличкий сюрприз - сертифікат, що дає 50% знижку на друк візитних карток.