Результати розіграшу Apple Watch і оголошення переможця!

06.09.2018, 16:13

Друзі, ми підводимо підсумки, мабуть, головної акції року, приуроченої до ювілейного 300 000 замовленням! Дарувати вам подарунки, святкуючи разом з вами досягнення чергової межі, стало вже доброю щорічною традицією. Не порушили ми її і на цей раз, вирішивши розіграти оригінальний приз - розумний годинник Apple Watch Series 3.

Методом сліпого жеребкування з безлічі замовлень з номерами від 299 000 до 300 000 ми вибрали одного щасливчика. Ним виявився Сергій Гармашев з Києва з виграшним номером замовлення 299 574! У той же день Сергій приїхав до нас і отримав свій подарунок особисто в руки. Від усього колективу щиро вітаємо Сергія і бажаємо, щоб розумний годинник від Vizitka.com допомагав йому в розумних рішеннях!

Крім того, заохочувальний приз у вигляді безкоштовного замовлення отримала наша ювілейна 300 000-я замовниця Вікторія Тракалюк!

Вашій увазі пропонуємо відеозапис розіграшу і вручення призу, щоб ви могли переконатися, що все пройшло чесно і неупереджено! До речі, на нашому YouTube каналі ви можете побачити ролики попередніх розіграшів.

Інші новини

Розробка дизайну тепер доступна без друку

11.11.2018, 20:11

Vizitka.com постійно вдосконалюється для вас, щоб надавати ще кращий сервіс і ставати ще більш зручною! Відтепер розробка дизайну поліграфії на сайті - окрема послуга, яку можна замовити незалежно від того, хочете ви друкувати продукт чи ні. Натисніть помаранчеву панель і обирайте необхідний товар. Наші дизайнери підготують макет, який буде повністю відповідати вашим побажанням і нададуть файли, що повністю відповідатимуть вимогам друкарні. Хочете замовити друк? Просто завантажте наданий макет на сайт.

Осінні знижки на фотокниги та новинки - друк меню і візитки для рієлторів

08.11.2018, 11:27

Тільки до 20 листопада Vizitka.com дарує улюбленим клієнтам 10% знижку на всі формати фотокниг. Оцініть новинки на сайті - друк меню на одному листі різних форматів і фактур, а також добірку нових шаблонів візиток на тему нерухомості.

Наш пункт видачі переїхав!

19.10.2018, 18:22

Шановні клієнти Vizitka.com в Києві! Зверніть увагу, що безкоштовний пункт видачі замовлень, який раніше розміщувався в бутіку №5 ТЦ Васильківський, переїхав до нового приміщення. Воно знаходиться по сусідству зі старим. Тепер нас можна знайти в бутіку № 9а все в тому ж торговельному центрі.

Зустрічайте календарний сезон 2019, картини на полотні зі знижкою та візитки для журналістів!

18.10.2018, 12:43

Всі види календарів вже оснащені сіткою на 2019 рік - замовляйте компактні кишенькові, квартальні "Тріо" і перекидні фотокалендарі прямо зараз! Кожному клієнту ми даруємо 10% знижку на друк будь-яких форматів полотен до кінця місяця. Також поспішаємо повідомити, що додані нові шаблони візиток для авторів текстів та працівників сфери ЗМІ: журналістів, копірайтерів, редакторів, кореспондентів та багатьох інших.

Видача замовлень в День захисника України

08.10.2018, 19:37

Наша онлайн-друкарня повідомляє, що у зв'язку з Днем захисника України, 15.10 є вихідним днем, через що виробництво стоїть і заявлені терміни переносяться. Однак наш офіс на Васильківській 31 продовжує працювати в черговому режимі на видачу замовлень.

Оцініть послугу пробного друку, нові кольори футболок і сумок та спортивні візитки!

27.09.2018, 20:28

Дорогі клієнти, традиційно інформуємо вас про нові продукти та послуги Vizitka.com! Вашій увазі нова опція пробної друку, поповнення асортименту футболок і сумок, а також свіжа колекція шаблонів візиток на тему спорту і здоровго способу життя!

Vizitka.com на Міжнародному екологічному форумі - 2018

19.09.2018, 16:10

14 вересня в Києві відбувся Міжнародний екологічний форум. Vizitka.com не залишилася осторонь і взяла активну участь в конференції. В нашій роботі ми розуміємо, наскільки важливе дбайливе ставлення до навколишнього середовища, тому використовуємо тільки оригінальні витратні матеріали, впроваджуємо ресурсо- та енергоефективні технології виробництва. Всі учасники конференції отримали від нас невеличкий сюрприз - сертифікат, що дає 50% знижку на друк візитних карток.