Наклейки і стікери активно використовуються для залучення купівельної аудиторії до конкретних товарів або послуг. Паперові та плівкові стікери невеликого формату застосовуються для маркування продукції, самоклеюча плівка служить для декорування автомобілів, вітрин. Ми пропонуємо друк стікерів, етикеток, наклейок різних розмірів і форм від 90х50 мм до А3. Липкі стікери Рost it - незамінний помічник для офісу, який зручно використовувати для записок, нагадувань.

Друк наклейок на самоклеючому папері дозволяє виконати побажання по чіткості напису або малюнка, насиченості кольору, розмірам. Розробка наклейок виконується за участю професійних дизайнерів. Вони точно знають, які співвідношення кольорів викликають споживчий інтерес і позитивно впливають на людську психіку. Саме тому в більшості випадків покупець підходить до тих товарів, на яких є промо-стікери з яскравим фоном. Зазвичай їх розклеюють при проведенні акцій. На інших товарах етикетки дозволяють побачити ціну, виробника, вагові характеристики продукції.

Наклейки і стікери з логотипом на замовлення

Замовити наклейки онлайн дуже просто. Ви заходите на сайт, вибираєте потрібну опцію і формуєте заявку. Впевнені в своїх можливостях? Вибирайте онлайн-конструктор з шаблонними заготовками. В наявності створений макет? Перевіряйте його відповідність вимогам і відправляйте в друк. Бажаєте створити ексклюзивний дизайн? Наші професіонали готові підключитися до виконання завдання. Наклейка, виготовлення якої ви довірите нашим фахівцям, вийде унікальною.

Наклейки, стікери онлайн - це мінімальні, але розумні вкладення в бізнес. Тим, хто зацікавлений у підвищенні купівельної активності клієнтів, збільшення продажів, рекомендуємо скористатися цією послугою. У Vizitka.com невисокі ціни на будь-яку продукцію, професійний підхід до справи, швидке виготовлення і акуратна доставка.

У вас в планах - сезонна реалізація товару? Обганяють конкуренти? Хочете зробити потужний ривок в продажах? Рекламні стікери і наклейки внесуть свій позитивний вклад в процес продажів.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: