Сувенірна продукція незамінна в діловому і повсякденному житті. Невеликі сувеніри постійно презентують колегам по роботі і бізнес-партнерам. Ще це відмінний рекламний інструмент: сувеніри поширюють під час проведення різних акцій, презентацій та інших рекламних заходів. Друк сувенірної продукції слід довіряти перевіреній друкарні, яка виконає замовлення в термін і не на шкоду якості. Кращий варіант - це онлайн-друкарня Vizitka.com.

Замовлення сувенірної продукції в онлайн-друкарні Vizitka.com

В онлайн-друкарні ви можете замовити друк великого асортименту сувенірної продукції:

Ручки - невеликий сувенір, який корисний в повсякденному житті і відмінно справляється зі своєю рекламною функцією.

Флешки - незамінний аксесуар для ділової людини. Тому на USB-носій можна нанести лого компанії або будь-який інший напис.

Футболки - це повсякденні стильні речі, які можуть стати хорошим промо-інструментом. Також їх часто замовляють люди, охочі завдати індивідуальний принт, аналогів якого не знайти в мас-маркеті.

Сумки і пакети - зручний і практичний аксесуар - можна зробити ще красивішим, якщо нанести на нього логотип або унікальний принт.

Чашки - без них не обходиться жоден день. На чашку можна нанести логотип компанії, будь-яке фото і текстовий елемент.

Вінілові магніти - відмінний рекламний продукт, який відрізняється високою ефективністю при невеликих грошових витратах.

Наша друкарня займається виготовленням різних видів сувенірної продукції з нанесенням на них малюнка або логотипу. Ми працюємо на ринку поліграфічних послуг багато років, за цей час в активі компанії - сотні тисяч успішних замовлень і задоволених клієнтів. Наш секрет успіху простий:

• демократичні ціни на широкий асортимент продукції;
• використання для друку висококласного обладнання і кращих матеріалів;
• зручні способи доставки і оплати;
• дотримання термінів виконання замовлень;
• якісний сервіс.

Якщо ви давно шукаєте, де замовити друк сувенірної продукції, звертайтеся в онлайн-друкарню Vizitka.com. Ми виконаємо завдання будь-якої складності і гарантуємо максимальну оперативність і високу якість послуг. Ви зможете самостійно створити дизайн, надіслати на друк готовий макет або залучити дизайнера. Всі етапи замовлення здійснюються онлайн.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: