Щоб бізнес розвивався, потрібно підтримувати його за допомогою рекламних інструментів. Рекламна поліграфія формує елементи нагадування, вкорінення інформації в свідомості споживача, візуальну ідентифікацію торгової марки.

Виготовлення рекламної поліграфії онлайн

Ми пропонуємо виготовлення та друк різних видів ефективної рекламної поліграфії:

Флаєри. Швидко поширюються, викликають інтерес за рахунок продуманої лицьової частини виробу. Можуть сповіщати про майбутню подію і служити вхідним квитком, передбачати отримання подарунка або знижки. Замовте флаєри сьогодні - отримаєте готовий тираж вже завтра!

Листівки. Розраховані на масову роздачу в місцях великого скупчення людей. Рекламний інструмент додається до покупки, дається з метою оповіщення про програми по знижкам і бонусів, роздається для охоплення потенційних клієнтів, розповідає про майбутній захід. Вибираючи друк листівок, відрізняйтесь від конкурентів - додайте в текст інтригу, щоб листівка була прочитана і викликала відповідне бажання покупця!

Буклети, брошури. Коротко знайомлять з лінійкою товарів, спонукають передзвонити або щось купити, використовуються, як вкладення в поштові ящики і для роздачі відвідувачам. Зручні компактним розміром, розгортаються для повноцінного перегляду. Лакування надовго зберігає фото- і текстову інформацію. Просто замовте буклети онлайн - і ніяких турбот!

Плакати - друкована форма великоформатного поліграфічного виробу. Використовуються для видимості з відстані, здатні продавати, агітувати, запрошувати. Найчастіше застосовуються при організації театрально-концертної діяльності у вигляді афіш.

Наклейки. Виконують завдання повідомлення про параметри товару, вартость, акційні знижки. Друк наклейок на самоклеючій основі виконується протягом робочої доби.

Банери. Зручні тим, що розміщуються на тривалий час в обраних місцях, доступних огляду пішоходів і водіїв. Розвішуються на мостах, торцевих частинах будівель, бігбордах і здійснюють функцію медійного рекламного ходу. Широкий простір дозволяє використовувати велику картинку і зробити закликаючий напис.

Vizitka.com пропонує друк флаєрів, наклейок, буклетів, брошур, листівок, плакатів, банерів. Працюємо в стислі терміни, чудово розуміючи значення «треба терміново». У нас - завжди доступні ціни на послуги і задоволені клієнти. Рекламна поліграфія онлайн: ми допомагаємо вашому бізнесу вийти на новий рівень!

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: