Фірмові блокноти. Друк блокнотів онлайн

Фірмові блокноти. Друк блокнотів онлайн — фото

Замовити блокноти онлайн

Замовлення на друк блокнотів з логотипом в режимі онлайн можна зробити 3 способами.

1. Підготувати макет в онлайн редакторі. Використовуйте дизайн обкладинки із запропонованих на сайті шаблонів або створіть власний в конструкторі. Натисніть синю кнопку, щоб перейти до перегляду шаблонів, клік по одному з них дозволить редагувати дизайн, додаючи свої елементи і текст. Можна використовувати логотип, фото і будь-які графічні картинки, працювати з текстом.

2. При наявності готового дизайну завантажте макет на сайт за допомогою зеленої кнопки. Перед завантаженням обов'язково вивчіть вимоги до макетів. Виберіть необхідний формат. Отриманий файл буде перевірено в автоматичному режимі на відповідність технічним вимогам. Якщо все гаразд - залишиться вибрати необхідні опції замовлення та передати його в друк.

3. Якщо Вам потрібні послуги дизайнерів-професіоналів, натисніть на помаранчеву кнопку. У меню вкажіть вимоги до дизайну. Після того, як варіант оформлення буде готовий, його можна буде змінити не більше трьох разів.

Незалежно від виду замовлення останній крок - вибір найбільш зручного способу оплати і доставки готового тиражу. Після того, як замовлення прийняте, інформація про хід його виконання буде надходити вам на електронну пошту і мобільний телефон, а також відображатися на сайті в розділі «Мої замовлення».

Ціни на блокноти 

За допомогою таблиці можна ознайомитися з вартістю і за бажанням порівняти наші ціни з пропозиціями конкурентів. Друк фірмових блокнотів на Vizitka.com - це вигідна ціна, короткі терміни, висока якість.

Наклад  A4 А5 Максимальний термін виготовлення
10 шт. 560,00 грн. 315,00 грн. 1 робочий день
50 шт. 2 750,00 грн. 1 475,00 грн. 3-4 робочих дні
100 шт. 5 200,00 грн. 2 900,00 грн. 3-4 робочих дні

 

Vizitka.com виконує друк блокнотів популярних форматів А5 і А4. У нас Ви можете замовити онлайн друк на блокнотах будь-яких зображень: від логотипу компанії до детального рекламного текста, розробка дизайну обкладинки, вибір засобу скріплення і внутрішнього блоку - весь комплекс послуг доступний в режимі онлайн на нашому сайті. Ми приймаємо замовлення з усієї України, доставляючи їх в будь-який куточок країни. Крім цього завжди можна отримати блокноти в Києві, на пункті видачі друкарні Vizitka.com

Фірмові блокноти - не просто зручний, компактний засіб для оперативного запису і зручного зберігання інформації, це Ваш діловий помічник і додаткова реклама, яка працює на фірму весь період "життя" блокнота. Друк блокнотів з логотипом замовляють, щоб створити новий ефектний елемент корпоративного стилю. Фірмові блокноти можна і потрібно використовувати як недорогі, але приємні сувеніри.

Продукція знайде застосування не тільки в бізнесі, але і в інших сферах діяльності: освіті, культурі, мистецтві. Блокноти А5 формату незамінні для конференцій, виставок, семінарів. Блокноти А4 формату популярні як робочі зошити для співробітників компанії і атрибут для проведення презентаційних робіт.

Виготовлення блокнотів

Vizitka.com проводить весь цикл робіт від друку до збірки. Ми пропонуємо:
- виготовлення блокнотів формату А4;
- друк фірмових блокнотів А5;
- кріплення зверху на металеву пружину;
- внутрішній блок - офсетний: в клітинку, лінійку або чистий, щільність паперу 80 г/м2;
- у внутрішньому блоці блокнота будь-якого формату 48 аркушів;
- обкладинку щільністю 350 г/м2 виконуємо цифровим друком з одного боку, основу НЕ задруковуємо;
- ламінацію лицьового боку обкладинки виконуємо за бажанням клієнта.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: