Закладам громадського харчування, в які входять ресторани, кафе, бари, також також не обійтися без ефективних маркетингових інструментів. Щоб відвідувачам було зручно ознайомитися з асортиментом страв, пропонується красиво оформлене меню. Ми виготовляємо багатосторінкові меню з ламінованими сторінками і твердою обкладинкою на кільцях, економ-варіант меню на пружині, а також односторінкове меню з ламінацією.

Пропонуємо додати ще один практичний і корисний аксесуар - сети. Вони служать термозахистом для поверхні столу, можуть бути представлені з надрукованим меню або привабливими картинками, контактами, логотипом, новинами від закладу.

Чашка з фото може стати як подарунковим варіантом, так і елементом сервірування столу в кафе, кондитерській, закладі швидкого харчування. На ній розміщують фотографії, малюнки, роблять написи. Всі вдома п'ють чай, каву, тому замовити друк чашки з гарним пейзажем, одиничним або колективним фото буде дуже до речі.

Також для закладів громадського харчування актуальна інформаційна продукція. Найпростіше замовити квитки, запрошення, буклети онлайн. Це дуже зручно, якщо друкарню і замовника відокремлюють кілометри шляху. Ви оформляєте дизайн за шаблоном, надаєте готовий або вибираєте допомогу нашого фахівця для створення макета.

Меню у вигляді буклетів для акційних і сезонних пропозицій допомагають зробити більш «теплим» перше знайомство з потенційними клієнтами. Вони коротко і колоритно презентують продукцію, послуги, дозволяючи візуально оцінити зроблену пропозицію.

Квитки знадобляться для розподілу місць у залі і стануть вхідним документом для великої кількості людей, якщо планується якійсь святковий захід. Запрошення часто застосовують з метою попередження про майбутнє свято: одруження, святкування річниці компанії або ювілею приватної особи. Друк онлайн дозволить без поспіху створити бажане оформлення і швидко отримати в готовому вигляді зроблене замовлення.

Друкарня Vizitka.com - сучасний формат взаємодії з клієнтами, при якому замовлення продукції для кафе, ресторанів, приватних осіб відбувається в режимі онлайн. Ми без затримок віддрукуємо рекламну поліграфію, виготовимо іміджеві, маркетингові інструменти для компаній, зробимо запрошення онлайн. Відмінна якість компенсується низькою вартістю в порушення всіх законів рівноваги. Чи це не привід замовити онлайн будь-яку з безлічі запропонованих на сайті позицій?

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: