Широкоформатний друк відрізняється великим розміром виробів і широким спектром застосування. Основне використання ШФ-друку відбувається в зовнішній рекламі. Сюди входить оформлення залів, вітрин, автомобілів, застосування в вигляді тентів, фасадної реклами, біл-бордів, створення навчальних матеріалів для багаторазового процесу. Найбільш знайомі кожному з нас види подібних виробів - це плакати і банери. Широкоформатний друк використовує фарби без різкого запаху чорнила, тому вироби відразу після виготовлення застосовують для інтер'єрного дизайну.

Широкоформатний друк - можливості застосування

Плакат, як ефективний засіб залучення уваги, добре розклеювати в обраних місцях. Якісний друк збереже початкові відтінки фарб, а міцний матеріал не порветься і не деформується. Друк плакатів онлайн передбачає самостійне або професійне створення макета.

Банери застосовують для отримання уваги покупців. Вони добре виправдовують себе в торгівлі, видовищних заходах, сфері послуг. Друк банерів виконується в повнокольоровому виді, замовлення готове через 2 доби. Фіксація здійснюється за допомогою люверсів і кишень.

Офісні таблички з назвою орагнізації і графіком роботи, таблички на двері кабінету - не тільки незамінні атрибути навігації, а й важлива іміджева складова.

Друкарня Vizitka.com забезпечує виконання замовлень протягом 1-3 робочих днів. Різні способи друку, застосування стійких чорнил, атмосферостійке покриття робить вироби ефективними і довготривалими в використанні.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: