Друк на пінокартоні

Друк на пінокартоні

Як замовити друк фото і зображень на пінокартоні онлайн?

У вас є 2 способи на вибір:

  1. Щоб завантажити фотографію або декілька знімків і створити фотокартину своїми руками, натисніть на зелену кнопку. Заздалегідь відібрані і підготовлені за вимогами друкарні файли зображень завантажте з особистого комп'ютера на наш сайт, оберіть необхідні опції та оформіть замовлення.

  2. Щоб скористатися послугами дизайнера по корекції вашого зображення або фотографії, зробити дизайнерську фотокартину, колаж, натисніть на помаранчеву кнопку. Завантажте фотографії та опишіть побажання, після оформлення та оплати замовлення чекайте ескіз на затвердження.

Ціна на друк фото на пінокартоні

Ознайомтеся з нашою ціновою пропозицією в таблиці нижче і переконайтеся, що ми виконуємо друк на пінокартоні в Києві за найкращою ціною!

Формат ТиражЦіна Максимальний термін виготовлення
20х20 см 1-10 шт.
55 грн 2 робочих дні
від 11 шт.
35 грн 2 робочих дні
А4 1-10 шт.
75 грн 2 робочих дні
від 11 шт.
45 грн 2 робочих дні
30х30 см 1-10 шт.
99 грн 2 робочих дні
від 11 шт.
59 грн 2 робочих дні
А3 1-10 шт.
130 грн 2 робочих дні
від 11 шт.
70 грн 2 робочих дні

 

Сучасний матеріал, що ідеально підходить для створення рекламних та інформаційних стендів, декорування приміщень, оформлення фоторобіт, жорсткий, але легкий - саме так можна охарактеризувати пінокартон. Ефектний зовнішній вигляд, простота монтажу і практичність роблять картини і фото на пінокартоні цікавою і недорогою альтернативою полотнам на підрамнику.

Стильний і оригінальний елемент для інтер'єру Вашої мрії або незабутній подарунок дуже легко створити на нашому сайті: просто завантажте фотографії та замовте друк на пінокартоні онлайн, ми виготовимо і доставимо фотокартину в будь-яку точку України.

Друк фотографій на пінокартоні

У нашій інтернет-друкарні друк на пінокартоні проводиться методом прямого друку. Оберіть в опціях пінокартон товщиною 3 або 5 мм і вже через 2 дні ви зможете повісити на стіну найлегшу і тонку фотокартину, без рами, паспарту або багета, просто закріпивши її двостороннім скотчем, навіть не переживаючи, що вона може зірватися.

Матеріал не деформується з часом, а зображення на ньому виглядають дорого і презентабельно. Друк на пінокартоні в Києві виконується за 2 робочих дні, доставка в інші міста займе 1-2 дні.

Технічні характеристики

Пінокартон - це лист спіненого пластику, покритий з двох сторін шаром картону. Незважаючи на невелику вагу, матеріал має достатню міцність і твердість. Товщина - 3 або 5 мм на вибір. Зображення наноситися методом УФ-друку 1440 dpi для зовнішнього і внутрішнього застосування. Використовуються УФ-затверджувані чорнила з підвищеними вимогами до запаху і екопогічності, стійкі до стирання, вицвітання, атмосферних явищ.

Доступні формати: 20х20 см, 30х30см, А4, А3. Двосторонній скотч для кріплення картини на пінокартоні можна вибрати в додаткових опціях.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: