Грамоти, сертифікати та дипломи онлайн

Грамоти, сертифікати та дипломи онлайн — фото

Як замовити грамоти онлайн?

Вибрати зручний спосіб і натиснути кнопку!

  1. Використовуйте готовий шаблон – синя кнопка дозволить перейти до перегляду шаблонів грамот, сертифікатів, дипломів. Клікніть на зображення, виберіть потрібний наклад і внесіть необхідні зміни: введіть назву організації, вставте текст нагородження; шрифт, фон, також за смаком можна змінити елементи дизайну, і навіть додати будь-яку нову картинку! Коли грамота готова повністю, затвердіть макет, оформіть замовлення на друк. Якщо Вам необхідна персоналізація (різні ПІБ в кожному примірнику тиражу), то необхідно повністю відредагувати шаблон, додавши потрібні зображення і текстові поля, правильно їх розташувавши на макеті. Увага! Не слід заповнювати поля зі змінними даними, необхідно додатково сформувати електронну таблицю в якій вказати назву поля для заповнення та змінні дані для кожного з відбитків і прикріпити її в обговоренні замовлення.

  2. Макет у Вас вже є? Завантажте його на сайт, натиснувши зелену кнопку, замовте друк, вказавши наклад, спосіб оплати та доставки. При необхідності друку змінних даних, завантажте тільки один макет і надайте таблицю зі змінними даними у файлі Excel.

  3. Дизайн грамот, листів подяки, дипломів замовляйте натисканням помаранчевої кнопки. У відповідності з Вашими побажаннями дизайнер розробить макет. Детально опишіть свої побажання, необхідний стиль; надайте повний текст для макета, завантажте зображення, які можуть знадобитися фахівцеві в процесі роботи. Готовий ескіз Вам буде надано на розгляд.

Замовляйте грамоти - ціна в друкарні Vizitka.com приємно дивує!

НакладЦіна за комплект Термін виготовлення
А4, 10 штук
49,00 грн. 1 робочий день
А4, 20 штук
89,00 грн. 1 робочий день
А4, 50 штук
189,00 грн. 1 робочий день
А5, 10 штук 29,00 грн. 1 рабочий день
А5, 20 штук 49,00 грн. 1 рабочий день
А5, 50 штук 
89,00 грн. 1 рабочий день

 

Придбати грамоти, дипломи та сертифікати, а точніше готові бланки грамот сьогодні просто, але Vizitka.com рекомендує оформляти їх у фірмовому стилі – Ви підкреслите авторитетність компанії та покажете значимість організації, що вручає диплом! Власний стиль оформлення, фірмова символіка - все це дозволяє надати особливої цінності нагородним документам в очах одержувача, особливого торжества події компанії.

Друк сертифікатів, дипломів, грамот у Києві використовують для церемоній нагородження співробітників підприємств, учасників спортивних змагань, переможців конкурсів, для різноманітних курсів навчання чи підвищення кваліфікації. Популярні також жартівливі грамоти, форма подання інформації при цьому вибирається залежно від напрямку заходу.

З будь-якого міста України Vizitka.com прийме замовлення на друк грамот: Київ, Дніпропетровськ чи Львів, доставка не займе більше ніж 3 дні.

Друк грамот у Києві

Друкарня Vizitka.com виготовляє грамоти, сертифікати та дипломи на замовлення будь-яким накладом від 10 примірників. Замовлення оформляється онлайн, тому щоб замовити друк грамот, не потрібно залишати робочого місця. Шаблони грамот і зручний конструктор дозволяють безпосередньо на сайті створити самостійно унікальний дизайн, додати потрібний фон, бажані зображення, логотип або завантажити для друку Ваш макет. Якщо Вам необхідний дизайн сертифіката, диплома або грамоти, його виконають кваліфіковані фахівці спеціально для Вас!

Персоналізація: як надрукувати іменні грамоти або сертифікати?

Сертификат - примерЦифровий друк надає можливість персоналізації кожного екземпляра друкованої продукції в тиражі. У результаті можна зробити кожен екземпляр грамоти або диплома іменним, адресованим конкретній людині. Персоналізація тиражу проводиться на основі бази даних в форматі Excel, яку надає замовник. Як підготувати такий файл? На макеті необхідно візуально визначити змінні дані, які будуть індивідуальними на кожному примірнику. Далі слід сформувати базу даних в електронному вигляді з перемінними текстовими значеннями (ПІБ, посада) або форматом номера (для нумерації сертифікатів) і прикріпити її в обговоренні замовлення. Кожен стовпець відповідає однієї змінної, а рядок містить набір цих змінних. Завантажити приклад БД
Увага! Дані автоматично підставляються в макет, тому просимо їх надавати у відповідному відмінку і числі, з дотриманням заголовних букв, розділових знаків. Якщо ви хочете, щоб ім'я і посаду в макеті було подано одним рядком, таблиця має містити тільки один стовпець, в якому зазначаються ім'я та посада. Автозаповнення не передбачає перенесення тексту, тому довгий текст рекомендуємо розбивати на кілька полів, тоді кожне з них буде розташовано в макеті на окремому рядку. При необхідності використання певного шрифту, його потрібно надати окремим файлом.

Виготовлення грамот, дипломів і подяк онлайн

Ми виготовляємо грамоти за допомогою цифрового друку терміном – 1 робочий день. Односторонній друк дипломів і грамот виконується у форматі А4 на щільному і якісному папері від європейського виробника (крейдований, 300 г/м2).

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: