Друк на полотнах

Друк на полотнах — фото

Як замовити друк на полотнах онлайн?

1. Вибираєте зображення або фотографію, яку ви хотіли б побачити на полотні (пам'ятаєте, чим з бiльшим дозволом зображення ви знайдете, тим якіснiшим вийде друк на полотні). Натискуєте  «Завантажте своє зображення», розміщуєте його на полотні, в редакторі можете додати написи або інший малюнок. Якщо редактор сигналізує вам знаком оклику на жовтому трикутнику про низький дозвіл картинки, постарайтеся знайти якісніше зображення.

2. Замовити обробку фотографії, фотомонтаж, створення колажу або фотокартини із вашого фото - натискайте помаранчеву кнопку. Завантажте фотографію, опишіть в поле замовлення детально задачу для дизайнера, в залежності від ваших потреб: заміна фону, обробка фото, стилізація. Оформіть замовлення, вибираючи форму оплати та доставки. Дизайнер надасть вам оброблене зображення для затвердження, тільки після того як замовник повністю задоволений результатом роботи. Дизайнер приступає до роботи тільки після надходження оплати.

Оформляйте доставку в будь-яке місто України зручним для Вас способом. За збереження Вашого твору можете не хвилюватися. Ми гарантуємо якісну упаковку Вашого полотна, щоб Ви отримали його цілим і неушкодженим.

Полотно на підрамнику

РозмiрЦiнаТермін виготовлення
20х30 см
229,00 грн. 3 робочих дні
30х30 см 279,00 грн. 3 робочих дні
30х40 см 299,00 грн. 3 робочих дні
40х40 см 359,00 грн. 3 робочих дні
30х40 см 299,00 грн. 3 робочих дні
40х50 см 399,00 грн. 3 робочих дні
40х60 см 459,00 грн. 3 робочих дні
40х80 см 549,00 грн. 3 робочих дні
50х50 см 499,00 грн. 3 робочих дні
50х60 см 549,00 грн. 3 робочих дні
50х70 см 639,00 грн. 3 робочих дні
50х80 см 659,00 грн. 3 робочих дні
50х100 см 829,00 грн. 3 робочих дні

 

Сьогодні купити готову картину неважко. Набагато цікавіше — створити власне полотно. Друк на полотнах - це сучасна технологія для оформлення інтер'єру будинків, квартир, ресторанів, готелів, офісних центрів. Тепер фотодрук репродукцій і фотографії на полотні - це звична справа, доступна кожному.

Фотодрук на полотнах надає Вам великі можливості. Ви можете відтворити репродукції улюблених картин, стилізувати фотографію під живопис або створити оригінальну модульну картину.

Друк на полотнах в інтернет-друкарні Vizitka.com

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний спектр робіт з полотнами: друк полотна, натяжка готового полотна на підрамник, покриття захисним лаком.

Друк зображень і фото на полотні виконується на сучасному обладнанні з використанням ТІЛЬКИ оригінальних витратних матеріалів: натурального полотна і екологічно чистих чорнил на основі латексу. Завдяки цьому отримані зображення довговічні - гарантія кольорових відбитків до 100 років.

Полотно Gloss Pure cotton (глянцеве, 340 г/м2) - щільний фактурний матеріал з поверхнею, що імітує художнє полотно. Воно має натуральну тканинну основу - 100% бавовну, покриту спеціальними шаром, що дозволяє здійснювати високоякісний широкоформатний друк. Міцний на розрив матеріал дозволяє оформляти картини на підрамник, при цьому полотно не змінює своїх властивостей, не провисає і не рветься. Латексний ЕКО-друк (1440 dpi) для зовнішнього і внутрішнього застосування не має запаху, абсолютно безпечний.

Вам потрібен дизайн? Стилізація або обробка фото, корекція недоліків, заміна фону, створення колажу або фотокартини (за допомогою цифрових технологій) з наступним друком на полотні - всі ці послуги доступні онлайн на Vizitka.com. Дизайнер перетворить Вашу фотографію за допомогою комп'ютерної обробки на витвір мистецтва, розставить потрібні акценти. Створення фотокартини до повного узгодження за мінімальною ціною в Україні є онлайн!

Всім знайомі недорогі репродукції, віддруковані на «сумісних» матеріалах: через декілька місяців фарби на такій картині стають тьмяними, а незабаром і зовсім вигоряють, у результаті на стіні висить голубувато-зелена мазанина. З нашими полотнами такого не трапляється - оригінальні матеріали гарантують свіжість фарб на сотню років (звичайно, не варто вішати полотно під прямі сонячні промені).

Готове полотно майстер закріплює на підрамнику вручну. Залежно від художнього завдання ми пропонуємо вибрати один з двох варіантів закріплення готового полотна:
•   галерейна натяжка - передбачає безрамне оформлення роботи. В разі галерейної натяжки зображення продовжується на бічних сторонах підрамника;
•   стандартна натяжка застосовується, якщо картина оформляється в раму. Готове полотно натягається на підрамник, з тильного боку по торцю підрамника закріплюється скобами.

Надруковані на полотні та закрiпленi на пiдрамнику, портрет або пейзаж стануть ексклюзивним дарунком або стильною деталлю інтер'єру для Вашої квартири, будинку або офісу.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: