Календарі з логотипом компанії давно стали популярними і не втрачають актуальності довгі роки. На кожному другому підприємстві ви знайдете іменну продукцію з відмінними знаками. До такої продукції ставляться кишенькові календарі, настільні календарі «Будиночок», квартальні та фотокалендарі найрізноманітніших форматів.

Професійний друк календарів від Vizitka.com

Ми пропонуємо вам оцінити якість продукції та цінову політику календарів на замовлення. Час на виробництво максимально скорочено - мінімальний термін виготовлення складає 1 робочий день. Для всіх видів календарів існують три види замовлення: самостійна розробка онлайн або за допомогою програми, завантаження існуючого макета і розробка дизайну нашими професіоналами. Оплатити замовлення можна готівкою, карткою або банківським переказом. По закінченню виконання замовлення ви будете сповіщені СМС і листом на електронну пошту.

Вартість календарів для України

Для візуалізації ми склали актуальний прайс у вигляді таблиць. Вони розташовуються на сторінці кожного товару. У таблицях ви знайдете формат продукції, тиражі, її вартість і терміни виготовлення.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: