Час йде, але візитні картки не втрачають своєї актуальності, залишаючись найефективнішим маркетинговим інструментом. Зараз як ніколи просто підібрати візитку на будь-який смак і колір. Судіть самі:

- Стандартні візитки на крейдованому папері 90х50 мм
- Екологічні євровізитки розміром 85х55 мм на папері преміум-класу
- Тришарові візитки «Люкс» з кольоровим прошарком
- Прозорі візитки товщиною 0,6 мм і розмірами, як і «Євро»
- Подвійні візитки вертикальної і горизонтальної орієнтації
- Пластикові візитки з двосторонньою ламінацією

Як показує практика, серед такого розмаїття ви обов'язково знайдете ту візитку, яка ідеально підійде саме вам!

Пластикові карти використовуються повсюдно в торгово-розважальній сфері. Персоналізація дозволяє виконати ембосування, проставити нумерацію, зробити магнітну смужку, нанести штрих-код. Ми пропонуємо доступні ціни на пластикові карти різних видів - клубні, дисконтні, подарункові і ін.

Друк візиток в інтернет-друкарні Vizitka.com

В нашій онлайн-друкарні крім широкого вибору візиток ви знайдете різні додаткові опції. До них відносяться вибір типу паперу, обрізка кутів, одно/двостороння ламінація. Кожна з цих опцій привносить свій внесок у зовнішній вигляд наших візиток екстра-класу. Професійне цифрове обладнання дозволяє домогтися максимально точної передачі кольору і довговічності. Замовити візитки онлайн можливо менш, ніж за 5 хвилин в нашій онлайн-друкарні і отримати візитки за 1 робочий день!

Як замовити візитки в онлайн?

Коли ви остаточно зупинилися на певному типі візиток, слід подумати, на якому з трьох варіантів замовлення зупинитися: зміна даних в уже існуючому шаблоні візитки, завантаження власного макета або замовлення індивідуального дизайну. При бажанні також можна замовити розробку індивідуального логотипу компанії. В процесі замовлення вкажіть спосіб доставки і оплати, всю інформацію про це ви знайдете у розділі «Оплата/Доставка». Також прочитайте Вимоги до макетів перед створенням власного.

Найдешевші візитки у нас!

Для зручності ми склали наочні таблиці з тиражами, цінами і термінами виготовлення. Важливо розуміти, що в терміни виготовлення вказані виключно робочі дні.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: