Як правильно підготувати макет для якісного друку візитних карток.

 

Ви можете підготувати макет за допомогою будь-якої графічної програми, головне, щоб отриманий файл відповідав вимогам до макетів. Нижче ми покажемо, які маніпуляції необхідно виконати для створення файлу макету дійсно якісної візитки в двох найпоширеніших програмах – Adobe Photoshop і Corel Draw. Якщо Ви будете дотримуватись цих рекомендацій, то результат у вигляді віддрукованих візиток Вас неодмінно порадує, і, відповідно, навпаки: відступ від технології може призвести до проблем з друком і, як наслідок, розчарування Вас та Ваших клієнтів.

Розпочнемо з програми Adobe Photoshop.

 1. Перш за все вам необхідно налаштувати CMS (Систему управління кольором) програми Adobe Photoshop. Для цього ви проходите в меню Редагування - Налаштування кольорів або натискаєте гарячі клавіші Shift + Ctrl + K.
  У вікні ви повинні поставити наступні параметри:  Якщо ж у вашій системі немає таких профілів, то ви можете їх завантажити з сайту Adobe і встановити в вашу систему, потім повторити описане вище.

 2. Завантажте шаблон – template-CMYK.psd  Відкрийте шаблони в програмі Adobe Photoshop. Видаліть шар «Шаблон». Виконайте дизайн та верстку візитки, суворо дотримуючись меж, – всі важливі елементи (логотипи, шрифти) не мають виступати за внутрішню межу зони безпеки. Фонове зображення або заливка, навпаки, повинні покривати всю площу макета 94х53 мм.
 3. Після того як Ви уважно перевірили контент макета, вичитали на відсутність граматичних і змістових помилок, збережіть його. Зберігати макет можна у форматах PDF або TIFF, як Вам більше подобається, проте за статистикою у файлів TIFF менше виникає помилок при завантаженні і обробці. Тому ми рекомендуємо зберігати у форматі TIFF
 4. Зайдіть в меню Файл – Зберегти як… Виберіть місце, куди буде експортовано файл, і у списку форматів збереження оберіть TIFF. Решта параметрів повинні бути як на рисунку

 5. При натисканні на кнопку Зберегти Ви побачите вибір додаткових параметрів, виставите їх згідно з малюнком:  Збережіть TIFF файл.

Підготовка макета візиток в програмі Corel Draw.

 1. Перш за все вам необхідно налаштувати CMS (Систему управління кольором) самої програми Corel Draw. Для цього ви проходите в меню Інструменти - Керування кольором.
  У вікні ви повинні поставити наступні параметри:  Якщо ж у вашій системі немає таких профілів то ви можете їх завантажити з сайту Adobe і встановити у вашу систему, потім повторити описане вище.


 2. Завантажте шаблон ( template.cdr ). Відкрийте шаблон в програмі Corel Draw. Після того як Ви зрозуміли, де позначені які межі, клацніть на зображенні, виділивши його, і натисканням на клавішу Delete видаліть зображення шаблону з макета. Виконайте дизайн та верстку візитки, суворо дотримуючись меж, – всі важливі елементи (логотипи, шрифти) не мають виступати за внутрішню межу зони безпеки. Фонове зображення або заливка, навпаки, повинні покривати всю площу макета 94х53 мм.
 3. 3. Після того, як Ви уважно перевірили контент макету, вичитали його на відсутність граматичних та змістових помилок, приступайте до Експорту. Експортувати можна у формати PDF або TIFF. Ми рекомендуємо експортувати в PDF, оскільки шрифти у цьому випадку будуть векторними, при друці вони будуть чіткими. Це важливо, якщо шрифт дуже дрібний. Однак в PDF можуть з'явитися помилки. PDF файл після експорту потрібно обов’язково уважно переглядати в програмі Adobe Acrobat Reader. Експорт в TIFF простіший. Якщо шрифти досить великі, то обирайте краще експорт в TIFF.
 4. Для експорту в PDF. Зайдіть в меню Файл – Опублікувати в PDF. Оберіть місце, куди буде експортовано файл. Тут потрібно уважно вибрати параметр Заготовка PDF - обирайте Архівування (CMYK):


 5. Потім Вам потрібно натиснути кнопку Параметри… Вам необхідно буде внести зміни лише у двох вкладках – Об’єкти та Додаткові. На вкладці Об’єкти Ви повинні відмітити чекбокс Експортувати весь текст як криві, виставити 600 DPI для кольору і відтінків сірого, прибрати стиск:  На вкладці Додаткові необхідно відзначити чекбокс Застосувати профіль ICC. Уважно перевірте, яка колірна модель поставлена в Керування кольором, необхідно – CMYK.  Збережіть PDF файл.
 6. Для експорту в TIFF. Зайдіть в меню Файл – Експорт… 7. Оберіть місце, куди буде експортовано файл, і у списку форматів збереження оберіть TIFF. Натисніть кнопку Експорт.

 8.  З'явиться вікно вибору параметрів TIFF. Тут потрібно внести зміни як у наведеному нижче рисунку. Не забуваємо ставити CMYK.  Зберігаємо TIFF файл.

Як підготувати макет візитки в програмі Adobe Illustrator

 1. Налаштування кольору встановлюємо таким чином: 2. Створюємо новий документ відповідно до розмірів, вказаних у вимогах до макета (візитка). 3. Малюємо дизайн: 4. Зберігаємо макет. Далі вибираємо «Зберегти як» и перезберігаємо макет в PDF форматі.З такими налаштуваннями:Наведені тут скріншоти можуть бути неактуальними для версій та локалізацій встановлених у Вас програм Corel Draw и Photoshop. Але за аналогією Ви зможете виставити відповідні параметри у Вашій програмі.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: