Полiграфiя — найкраща реклама

 

Якщо Ви новачок на ринку пропонованих товарів і послуг або досвідчені, Вам не обійтися без реклами. При «вході» в суспільство потрібно заявити про себе, а при «довгожительстві» періодично нагадувати про своє існування. Пам'ятайте, поліграфія — краща реклама, тому завжди знайдеться гідний конкурент, який готовий зайняти Ваше місце. Поліграфічна продукція, використовувана для реклами, володіє високою інформативністю і вимагає мінімальних витрат на виготовлення візиток і їх поширення. Сприйняті Вами стопки кольорових виробів – це, перш за все, особа і візитна картка компанії. До того ж, поліграфія сприймається читачами спокійніше, ніж дратівливі рекламні ролики. Як перевагу можна виділити тривалий термін дії на підсвідомість людини. Як одержувач візитки або листівки, Ви не завжди утилізували її в перший же сміттєвий ящик, а при з'ясуванні корисної інформації зберігали у себе. Отже, є надія залишитися в руках потенційного покупця надовго і спонукати його зробити вибір в свою користь, особливо якщо це кишенькові календарі.
Маркетологи з'ясували, що особливо ефективна рекламна поліграфія перед придбанням товару. Це можуть бути плакати в точках продажу, які проінформують читача про можливі акції, знижки та вигідні пропозиції. У вузьких колах таку поліграфію прийнято називати «німим промоутером», який не може говорити, але при цьому веде своєрідну бесіду з клієнтом. Психологічно, такий трюк додає упевненості в тому, що покупець дійсно зробив правильний вибір.
Не завжди рекламна поліграфія розлітається по вулицях міста в руки перехожих, вона може впливати побічно, про що говорить іміджева продукція. Перекидний календар або фотопостер, піднесений колегам, партнерам або учасникам виставки неодмінно займе місце на стіні в кабінеті як елемент декору і щоденний порадник, але, при цьому, рекламуватиме продукцію презентатора.
Використовуваний цифровий друк візиток, ламінація виробів, дизайнерський картон і інші різновиди матеріалів зможуть надати рекламній поліграфії гідного вигляду. Для позитивного ефекту фірми-виробники використовують якомога більше друкарських агентів, що сповна виправдане зростанням рівня продаж.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: