Ламiнування сторiнок фотокниги

 

Для чого створюється фотокнига, щоб зберігати спогади, перегортати її сторінки знову і знову. На жаль, будь-який папір длоя друку фотокниг легко піддається зовнiшнiй дії: вигоряє колір, відбуваються надриви, мнеться аркуш, намокає фарба від випадкових крапель води...

Що ж робити? Відправити фотокнигу на полицю і діставати виключно з урочистоi нагоди? Нi! Вихід дуже простий — ламінування сторінок фотокниги. По своєму призначенню ламінація фотокниг (покриття будь-якої поліграфічної продукції міцною плівкою) служить захистом зображень від дії різних зовнішніх чинників. Ламінування фотокниг відносять до одного з останніх етапів послепечатной обробки в поліграфії. Заламінірованний фотоальбом або фотокнига прослужать набагато довше за своїх звичайних паперових «побратимів». Послугу ламінування при оформленні замовлення на друк фотокниг можуть розрізняти по вигляду використання (одно- або двостороннє) і типу нанесення (холодне або гаряче). Для поліграфічної продукції найчастіше вибирають гарячу ламінацію, яка наноситься спеціальним приладом — ламінатором.

Ламінування розрізняють за своїм виглядом, залежно від плівки, яку використовують:

  1. Матове. Можна порівняти з оксамитовою поверхнею. Практично не дає відблисків, що полегшує читання тексту або сприйняття дрібних деталей на фотографії. Можливе не лише нанесення слів на сторiнки фотокниги поверх плівки, але і редагування їх за допомогою м'якої гумки. Матове ламінування зазвичай використовують для дорогої поліграфічної продукції.

  2. Глянцеве. Ламінація яскравих глянцевих журналів. Ідеально підходить для створення насичених кольорів, гри контрастів у фотографіях, гладкій поверхні сторінок фотокниги онлайн. Недолік є, мабуть, лише один — відблиски. Якщо для фото вони створюють додаткову розкіш, то для тексту можуть зiграти «погану службу». Під глянцевим ламінуванням складніше сприймати текст.

Плівку відрізняють за щільністю. Для позначення використовують поняття «мікрон». Найтонша (25 мікрон) покриває більшість обкладинок глянцевих журналів i фотокниг, а найтовстіша (250 мікрон) захищає практично всі поверхні дисконтних карт.

Використовуючи спосіб ламінування, Ви можете покращити якість фотографій фотокниг. Сторінки, що ламінують, не мнуться і їм не страшна волога. До того ж,  ламінація додає їм додаткову стійкість.

При виборі кращого ламінування для замовлення фотокниги варто надавати перевагу передусім на особисті переваги. Чи будуть підписи або цитати супроводжувати фото? Чи хочеться зберегти візуальну м'якість сторінок фотокниги або ж навпаки додати їм додатковий блиск і барвистість? Подібні питання допомагають прийняти оптимальне рішення при оформленні замовлення на друк фотокниг.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: