Флаєри і буклети - ефективна реклама

 

Флаєри і буклети - ефективна реклама – потужна зброя в руках рекламіста, одні з найдешевших видів рекламоносіїв. Головна перевага такого виду продукції – це фарбовість і зручність друку. Його хочеться узяти в руки, він легко поміститься і в невелику дамську сумочку, і в барсетку. Буклет в складеному вигляді займає мінімальне місце, а вже в розгорнутому здатний передати всю необхідну інформацію, яку хотів донести рекламодавець. Поглянемо на рекламнi флаєри очима одержувача. Ми йдемо по вулиці, в голові переплітаються різні думки, обов'язково кудись квапимося, потрібно не забути зробити багато важливих справ, і тут розповсюджувач реклами збиває нас з пантелику і нав'язливо вручає «кольоровий папірець» з якимось текстом. Так! Все виглядає саме так і подальша доля флаєра або буклета вирішена. А тепер перевтілимося з образу одержувача в розумного рекламіста і проаналізуємо свої помилки.

Помилка № 1.  Структура макету. Не варто недооцінювати ефективність рекламного флаєра, потрібно уміти правильно подати інформацію на ньому і тоді він як точний постріл попаде в цiль, враховуючи, що ціна друку 1000 флаєрів вельми доступна. Готовий макет буклета основа для розвитку думки, додавши правильний текст можна спостерігати, як він запрацює. Візуально ми можемо представити буклет як аркуш паперу, зігнутий в два або більше рази. На лицьовій частині аркуша яскраве зображення Вашого продукту і назва компанії – не більш! Весь потрібний текст розмістіть зсередини, а завершальним блоком тексту подайте контактну інформацію.

Помилка № 2. Текст. Включайте в рекламний текст лише ту інформацію, яка буде цікава читачеві: актуальні акції, знижки, нові моделі, бонуси і дарунки. Тексту має бути небагато, більше зображень і «солодких» цифр у вигляді знижених цін. Додайте до цього слоган - це працює! Якщо немає власної фантазії, можна замовити виготовлення макету буклета у професіоналів.

Помилка № 3. «Млявий стиль». Не завжди можна зрозуміти, що вручає розповсюджувач на вулиці: рекламний буклет, флаєр або вирвану сторінку із старої книги. Перше, на що реагують наші чутливі рецептори – це поверхня буклета, доповнити яку  може якісний офсетний друк. При вдалому виборі друкарського складу «паперовому шпигунові» пощастило залишитися в наших руках. Важливу роль грає також правильно вибрана колірна гамма виробу, але і з цим завданням може впоратися цифровий друк, який повноцінно відображає всі відтінки вибраної палітри.

Помилка № 4. Місце поширення. Упевненість в тому, що рекламну продукцію краще поширювати в місцях великого скупчення людей – невірно. Люди зайняті важливими справами і часу на читання реклами у них немає. А ось відпочиваюча пара на лавці, відвідувачі кафе – сама відповідна аудиторія. Запам'ятаєте, коли людині нічого робити – він читає все, що попадеться під руку.

Звiсно, навіть правильно оформлений буклет або флаєр людина може викинути після того, як ознайомиться з інформацією, але все таки саму  інформацію вона  засвоїть, оскільки Ви передали її саме в тому вигляді, в якому вона його зацікавила!

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: