Фірмовий конверт рекламне обличчя компанії

 

Розсилка листів і рекламних пропозицій сьогодні все частіше знаходить електронну форму, поступово витісняючи паперові конверти. Як часто буває, після чергової міської виставки у Вашому арсеналі накопичилася безліч візиток з вказаною електронною адресою, на яку Ви безуспішно намагаєтеся відправити рекламний аркуш своєї компанії і отримати відгук. Частенько це марна трата часу, оскільки ця адреса може використовуватися лише в інформаційних або розважальних цілях, а листи від невідомого користувача переміщають в теку спам.
Основна перевага "паперового" листа над віртуальним — це здатність доставити послання в руки до призначеного адресата і представити Вас як компанію вже на етапі презентації яскравим фірмовим конвертом.  Досить широке коло представників малого і крупного бізнесів не може гарантувати повну обізнаність його учасників один про одного. Саме фірмовий конверт — рекламне обличчя компанiї — розповість потенційному клієнтові або майбутньому діловому партнерові про Вашу появу на ринку. Поглянувши на привабливий дизайн конверта, одержувач обов'язково зацікавиться прихованою в нім інформацією.
Схожа ситуація складається, якщо лист відправлений за домашньою адресою – ефект прочитання вищий. Перш за все, адресат одержить лист особисто в руки, крім того, на прочитання  особистої кореспонденції в теплій, домашній атмосфері і часу більше. Присутність фірмового логотипу на конверті навіє господареві спогади про Вашу фірму, посіє в душі довіру і підштовхне до прийняття позитивного рішення скористатися Вашою пропозицією. Зважаючи на безліч чинників, можна зробити висновок, що фірмовi конверти до сьогодні залишаються дуже важливою деталлю як в ділових колах, так і в особистому спілкуванні.
Особливу значущість в документообігу має ділова кореспонденція, що вимагає ретельної реєстрації, обліку і систематизації під час пересилання. Чернетковий варіант, переданий факсом, має закріплюватися оригінальним документом, збереження якого гарантуватиме фірмовий конверт. Як засіб рекламної та іміджевої дії він мусить містити логотип компанії, а сам лист або комерційна пропозиція мають бути виконані на фірмовому бланку; дизайн конверта і бланка мають бути в одному корпоративному стилі. Низька вартість i друк конвертiв онлайн допоможе заощадити бюджет фірми, а презентабельний вигляд фірмового конверта створить враження престижної та надійної фірми. Як творчу ідею можна представити паперового «голуба» у вигляді конверта-листівки чи конверта-запрошення.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: