Папір звичайний або дизайнерський картон

 

Як вибрати матеріал для друку візиток? Папір звичайний чи дизайнерський картон? Дотик – одне з головних людських відчуттів, що дає можливість сприймати за допомогою тактильних відчуттів. Коли ми виявляємо цікавість до предмету, виникає бажання його торкнутись руками, оцінити. Грамотні підприємці і маркетологи, користуючись цією теорією, прагнуть «одягнути» товар в приємну оболонку або упаковку. Наприклад, Ви прагнете продати що-небудь за допомогою візитки, яке перше відчуття виникає у людини, коли вона отримує її в руки? Задоволення від дотику, який забезпечує правильно підібрана поверхня друку для візитної картки. Висновок: мало зробити якісний макет візитки, його ще потрібно доповнити якісною основою.
Найчастіше для друку візиток використовують стандартний білий крейдований папір чи дизайнерський картон. Творчість дизайнерів стала поштовхом для створення цікавих, фактурних видів паперів — дизайнерського картону. Будьте впевнені, що покупець оцінить старання у виборі матеріалу для візитної картки. Крім того, у Вас є можливість вибору не лише різних фактур, але й кольорів паперу залежно від макету візитки. Друк на дизайнерському картонi зайняв особливе місце серед матеріалів, використовуваних в поліграфії. Продукцiя виконана на дизайнерському картоні збільшує шанси завоювати увагу потенційного покупця.
Особливе місце займає крейдований папір. Висока якість, щільність, чудовий матеріал для цифрового друку, можливість друкування будь-якого повнокольорового зображення на обох сторонах візитки без втрати кольорів, дозволяють сформувати строгий, витриманий, як правило, корпоративний стиль візитної картки. Можливо, немає такої різноманітності фонових дизайнів, як в дизайнерського картону, але є легкість сприйняття тексту, що також певною мірою впливає на психологію людини. Замовляючи друк візиток на звичайному білому папері, Ви можете бути впевнені, що всі відтінки відтворяться на крейдованій поверхні, оскільки єднальні речовини відмінно утримують колір.
Порівнюючи між собою дизайнерський картон і крейдований папір неможливо, адже кожен матеріал гідний уваги замовника. Ефективна дiя іміджевої продукції залежатиме від інформації, надрукованої на поверхні, пам'ятайте про це! Вибір матеріалів для друку завжди за Вами, а замовити друк вiзиток онлайн Ви можете тут!Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: