-->

Круті літні новинки чекають на вас - стильні екоручки, модна бейсболка і знижка на наклейки

06.06.2019, 14:35

Зустрічайте новинку-стильні екоручки!

Друзі! У нас супер новинка – екоручки. Стильні ручки в стилі еко виготовлені з картону та акцентують вашу турботу про природу. Якісні екоручки підкреслять імідж компанії та допоможуть поширити необхідну інформацію. Екоручки стануть відмінним сувеніром або корпоративним подарунком. Поспішайте замовити ручки з еко матеріалів з нанесенням на них вашого логотипу, фірмового знаку чи іншої символіки компанії!

Модна новинка літнього сезону - бейсболка

Кашкет - відомий головний атрибут, який дуже часто використовується у повсякденному житті. Тому нанесення на ньому фірмової символіки є продуманим маркетинговим рішенням. Ви можете дарувати їх в якості подарунків на виставках або для клієнтів. Бейсболки звертаються до користувача свого роду на прогулянці та служать як рекламний щит. Замовте модний головний убір вже зараз.

Ловіть знижку -10% на наклейки!

Тільки в червні ви можете замовити наклейки зі знижкою 10%. Яскраві наклейки привертають увагу і викликають незабутнє враження. Наклейки набагато зручніші у використанні, це практична альтернатива рекламним оголошенням. Заощадивши на наклейках 10% , ви можете придбати нові товари - екоручки та бейсболки. Встигніть замовити наклейки зі знижкою!

 

Інші новини

Квартальні календарі до нового сезону

09.10.2019, 11:37

Шановні клієнти! Ми зробили для вас квартальні календарі до нового сезону. Ця новина зацікавить тих, хто любить готувати подарунки і сувеніри завчасно. Новий рік не за горами, ви маєте можливість замовити календарі на 2020 рік. На нашому сайті ви завжди зможете зробити індивідуальну сітку зі своїм дизайном. Або наші професійні фахівці готові вам допомогти в створенні оригінального дизайну.

Вихідні дні у жовтні 2019!

03.10.2019, 11:56

Увага!

Шановні клієнти, у зв'язку зі святом "День захисника України" у нашій інтернет-друкарні вихідні дні - 12, 13 і 14 жовтня. Замовлення, оформлені в ці дні, будуть оброблені 15 жовтня. Ми вітаємо всіх захисників з майбутнім святом і бажаємо всього найкращого!

Нові шаблони візиток для вчителів!

01.10.2019, 14:02

Шановні клієнти, поспішаємо Вас порадувати нашими новинками. Напередодні Дня вчителя на нашому сайті з'явилися нові шаблони візиток. Візитками з таким дизайном можуть користуватися не тільки вчителі, а й викладачі вузів, коледжів та інших навчальних закладів. Так само візитки можуть бути корисними для репетиторів з різних шкільних дисциплін, іноземних мов. Замовляйте наші візитки з новими шаблонами і ваші потенційні учні оцінять креатив!)

Акція на фотокниги! Знижка 25% на другу книгу!

21.09.2019, 09:49

Дорогі клієнти, поспішаємо Вас порадувати акцією на нашому сайті!

З 12 вересня у нас стартує акція. При замовленні 2х фотокниг Квадратик (20х20 см), друга книга зі знижкою 25%. Фотокниги - це сучасний варіант звичних фотоальбомів. Здивуйте своїх рідних і близьких таким оригінальним подарунком. Їм  абсолютно точно сподобається, а ви зможете заощадити на двох подарунках відразу. Фотокнига може бути сюрпризом на будь-яке свято, торжество. Та й просто так отримати в подарунок фотокнигу з зображеннями сім'ї, дітей, колег, - незвично і приємно. Акція діє з 12 вересня по 12 жовтня. Знижка надається на книгу, меншу за вартістю і на кожну другу (четверту, шосту і тд) книгу.

Vizitka.com відпочиває на свято

15.08.2019, 17:43

Друзі! Попереду довгоочікувані гарячі святкові вихідні та Україна гулятиме на День Незалежності. Поспішаємо повідомити всіх, що з 24.08 по 26.08 – компанія йде на міні-відпочинок. Плануйте оформлення замовлень з урахуванням неробочих днів. На нашому офіційному сайті ви можете створювати заявки на друк флаєрів, візиток, фотокниг, наклейок та іншої поліграфії в будь-який час. Всім бажаємо відмінних вихідних!

Зустрічайте модну новинку - Press-wall і круті акції: 10+1 в подарунок та бонус 100 візиток

05.08.2019, 19:36

Зустрічайте нові види стендів - Press-wall, які на сьогодні є незамінними помічниками в просуванні компанії. Яскравий мобільний рекламний стенд високої якості і з міцною конструкцією. можна використовувати не один раз і для різних заходів. Також поспішаємо порадувати вас новими акціями: при замовленні 10 пакетів - 1 пакет у подарунок, а при оформленні замовлення на комплект екоручок отримаєте приємний бонус - 100 візиток.

Увага! Обмеження на замовлення безкоштовних візиток

18.07.2019, 18:01

Шановні замовники! Змушені повідомити вас про те, що компанія вводить обмеження на замовлення безкоштовних візиток, у зв'язку з великою кількістю заявок на даний товар. Тепер клієнт може замовити 1 комплект безкоштовних візиток на місяць. Дякуємо за розуміння!