Графік роботи Vizitka.com на великодні свята

6 квітня, 2017, 11:42

пласхаДорогі клієнти! У зв'язку з великодніми святами відбудуться зміни в графіку роботи нашої інтернет-друкарні. У суботу, 15 квітня, ми як завжди працюємо в черговому режимі. 16 і 17 квітня (неділя і понеділок) - вихідні дні. Ви як і раніше можете оформляти замовлення на сайті, а ми опрацюємо їх в найближчі робочі дні.
Vizitka.com вітає всіх зі святом світлого Великодня і бажає, щоб у вашій родині завжди панували мир, любов та злагода!

Інші новини

28.06.2017 - вихідний день

23 червня, 2017, 16:31

Просимо звернути увагу користувачів, що в середу 28.06.2017 - вихідний день, друк і відправка поліграфічної продукції будуть припинені. Виконання замовлень буде відновлено в четвер - перший робочий день після свята.

Нові візитки нагадують про море

14 червня, 2017, 16:58

Пропонуємо вашій увазі нові шаблони візиток в морському стилі. Такі візитки будуть до речі представникам будь-яких морських професій, стануть в нагоді організаторам круїзів, морських прогулянок та екскурсій, турфірмам, судоремонтним заводам, портовим працівникам.

Замовте на 1000 грн - доставка до складу Нової пошти в подарунок!

13 червня, 2017, 16:49

З 13 по 23 червня включно замовте друк будь-якої поліграфічної продукції на суму від 1000 грн і отримайте доставку до складу Нової пошти безкоштовно!

Робочий графік друкарні на Трійцю

30 травня, 2017, 15:46

Інформуємо замовників про майбутні зміни в графіку роботи Vizitka.com в зв'язку зі святом Трійці.

Теми "жалюзі" і "двері" в шаблонах візиток

18 травня, 2017, 12:15

Напередодні літнього сезону в розділі візиток - чергове оновлення шаблонів візиток по тегу "будівництво" і "майстер".

Друк випускних альбомів і фотокниг можливий з затримкою

15 травня, 2017, 10:50

У зв'язку з великою завантаженістю друкарні в кінці навчального року можливі невеликі затримки друку випускних альбомів і фотокниг.

Економте від 50 до 100 грн. на замовленнях!

27 квітня, 2017, 14:43

До 9 травня включно діє святкова акція! У Вас є чудова можливість заощадити 50 або 100 грн, оформивши замовлення на сайті онлайн-друкарні на суму від 500 грн! Замовте будь-яку поліграфічну продукцію на суму від 500 грн і отримайте на особистий рахунок 50 грн, а при замовленні на суму понад 1000 грн - ми повернемо вам 100 грн. Грошима на особистому рахунку ви зможете скористатися при наступних замовленнях. Сума на особистому рахунку з'явиться як тільки Ви отримаєте і оплатите своє замовлення. Візитки онлайн - це не тільки зручно, але й вигідно!