Ліквідація! Знижка на календарі Тріо до 25%!

21 березня, 2017, 10:29

календари трио Оголошуємо повний розпродаж настінних квартальних календарів на 2017 рік!

Встигніть замовити квартальні календарі вигідно, з максимально можливою знижкою -25% від колишньої ціни для одиничних екземплярів і -15% для тиражу 10 і більше штук.

Увага! Дана пропозиція обмежена наявністю витратних матеріалів - готових офсетних блоків календарних сіток для настінних квартальних календарів на 2017 рік, тому як тільки вони закінчаться, акція автоматично буде завершена. Поспішайте!

Інші новини

Графік роботи Vizitka.com на День Незалежності України

15 серпня, 2017, 17:38

24 серпня відзначається День Незалежності України. Команда Vizitka.com від усієї душі вітає зі святом, нехай у нашій країні панує злагода, мир і процвітання! 24, 25, 26 і 27 типографія і точка видачі працювати не будуть. Субота, 19 серпня, буде робочим днем.

Зустрічайте нові шаблони календариків для спортсменів і лікарів

15 серпня, 2017, 17:28

У нашому розділі шаблонів календариків чергове поповнення! На цей раз пропонуємо обзавестися кишеньковими помічниками з дизайном на спортивну і медичну тематику. Вибирайте зі списку шаблонів саме той, який найкраще відображає суть вашої діяльності. Крім того, що вони оснащені зручною перехідною сіткою на 2017-2018 рік, такі календарі запросто можуть служити в якості візитки.

Головний приз лотереї змінено, даруємо ноутбук!

3 серпня, 2017, 14:05

На численні прохання і за результатами голосування замовників, ми змінили головний приз лотереї на честь 250 000 замовлення на ноутбук! Наш вибір припав на ноутбук HP 255 G5 (W4M55EA) Black - компактний і надійний бізнес-помічник з ОС Windows 10 Home і потужним процесором AMD. Нагадуємо, всі замовлення (крім безкоштовних і скасованих), прийняті з 20 липня, беруть участь в розіграші ноутбука і двох заохочувальних призів: 10% знижки і фотокниги на 24 сторінки розміром 30х30! Про дату проведення розіграшу ми повідомимо за фактом звершення ювілейного 250 000 замовлення! А до того моменту ще більше 3000 замовлень, кожен з яких - Ваш лотерейний квиток для участі в розіграші призів!

Беріть участь в лотереї і вигравайте гіроскутер

20 липня, 2017, 09:37

На знак подяки за те, що з нами, будь-який з Вас може напередодні ювілейного 250 000 замовлення виграти гіроскутер! Оформляючи замовлення, Ви автоматично берете участь в лотереї. Ми починаємо акцію, і з цього моменту будь-який номер замовлення до 250 000, крім скасованого або безкоштовного, - номер Вашого лотерейного квитка. Вас чекає головний приз - гіроскутер! Заохочувальні подарунки отримають ще два щасливчика-учасника лотереї. Детальніше про умови акції читайте в повному тексті новини, натиснувши на її заголовок. Бажаємо успіху, нехай головний приз - гіроскутер, дістанеться саме Вам!

Презентуємо шаблони візиток для бізнесу

12 липня, 2017, 12:44

Гроші, комерція, консалтинг і аналітика - тематика останнього оновлення колекції шаблонів візиток в тезі "бізнес". Використовуйте дизайнерський досвід і знання, віддавши перевагу нашим новим шаблонами візитних карток, а ми виконаємо друк бізнес візиток в бездоганній якості і в короткі терміни.

Тепер друкуємо і круглі бирки

7 липня, 2017, 10:01

Наше нове обладнання дозволяє друкувати для Вас круглі бирки, така форма досягається висічкою. Ми рекомендуємо круглі бирки для іграшок, подарунків, солодощів і напоїв.

Збій в роботі "Нової пошти"

27 червня, 2017, 15:36

У зв'язку з технічним збоєм в роботі сервісу доставки "Нова пошта" відправка замовлень тимчасово припинена. Всі київські клієнти можуть забрати свої замовлення самостійно на точці видачі або замовити кур'єрську доставку. Просимо вибачення за незручності і дякуємо за розуміння. Як тільки робота сервісу відновиться, замовлення будуть відправлені.