Ліквідація! Знижка на календарі Тріо до 25%!

21.03.2017, 10:29

календари трио Оголошуємо повний розпродаж настінних квартальних календарів на 2017 рік!

Встигніть замовити квартальні календарі вигідно, з максимально можливою знижкою -25% від колишньої ціни для одиничних екземплярів і -15% для тиражу 10 і більше штук.

Увага! Дана пропозиція обмежена наявністю витратних матеріалів - готових офсетних блоків календарних сіток для настінних квартальних календарів на 2017 рік, тому як тільки вони закінчаться, акція автоматично буде завершена. Поспішайте!

Інші новини

Отримайте 100 грн за відеоролик розпакування замовлення

18.10.2017, 09:27

Зніміть відеоролик про отримане замовлення від Vizitka.com і свої враження від співпраці з нами, викладіть його на YouTube і поділіться посиланням на це відео в будь-якій соцмережі - отримайте винагороду в розмірі 100 грн на особистий рахунок. Ви можете скористатися ними при оплаті будь-якого товару. Акція діє з 18 жовтня по 31 грудня 2017 року. Подробиці в повному тексті новини.

Календарні сітки 2018 для створення постерів з календарем

16.10.2017, 13:45

На численні прохання наших клієнтів у розділ "Кліпарт" конструктора додані різноманітні календарні сітки на майбутній 2018 рік. Їх легко використовувати для створення плакатів з календарем формату А1, А2, А3, А4. Ви зможете підібрати красивий сюжет, фотографії та поєднати їх з календарними сітками.

Коригування графіка роботи друкарні в жовтні

11.10.2017, 04:56

Просимо уважно ознайомитися з жовтневим графіком роботи інтернет-друкарні Vizitka.com. У зв'язку зі святкуванням Дня захисника України 14, 15, 16 жовтня на точці видачі замовлень в Києві - вихідні дні. 21 жовтня, в суботу, друкарня працює повний день - з 9 до 19.

Увага! Діє знижка на друк плакатів

10.10.2017, 18:45

Замовляйте друк плакатів і платіть на 10% менше - діє 10%-ва знижка від ціни, зазначеної на сайті! Знижка проставляється сайтом автоматично на будь-яке замовлення, оформлене з розділу "Друк плакатів". Акція стартує 10 жовтня і триватиме до 23 жовтня 2017 року включно.

Календарі настільні та кишенькові на 2018 рік

14.09.2017, 18:55

На Vizitka.com стартувала щорічна процедура оновлення календарних сіток! Всі види настільних календарів: стандартні будиночки "Економ" і перекидні тепер демонструють рік 2018! У шаблонах кишенькових календарів на оборотах також завантажена сітка 2018.

Хто впіймав удачу за хвіст та забрав ноутбук?

12.09.2017, 09:53

7 вересня в Києві відбувся розіграш подарунків серед користувачів інтернет-друкарні Vizitka.com. Цього року пощастило прекрасній половині користувачів нашого сайту. Дивіться відео про розіграш і переможців!

Акція завершена! 250 000-не замовлення оформлене

30.08.2017, 09:40

Ювілейне чвертьмільйонне замовлення прийняте! Всі, хто встиг оформити лотерейні замовлення, беруть участь в розіграші ноутбука - головного призу, і 2-х заохочувальних подарунків: фотокниги 30х30 і 10% знижки. Захід за визначенням переможців відбудеться 7 вересня 2017 року о 17 годині в точці видачі замовлень в місті Київ за адресою: вул. Васильківська 31, метро Васильківська, ТЦ Васильківський, бутік № 5.