Як ми робимо наші книги

Сьогодні безліч компаній займаються виробництвом і виготовленням фотокниг. Ви напевно чули такі назви як прінтбук, фотобук, фотоальбом і так далi. Але ми переконані, що фотокниги надруковані в інтернет-друкарні Vizitka.com поза конкуренцією! Ви запитаєте чому? Тому що наша друкарня має великий досвід роботи у сфері поліграфії та використовує у своєму виробництві лише найкращі технології і витратні матеріали, поєднуючи якість і швидкість друку з високим рівнем сервісу. Зараз ми постараємося Вас в цьому переконати:

preview

 1. Для створення макетів фотокниг ми надаємо нашим клієнтам безкоштовну програму-фоторедактор від компанії Digilabs (США), яку використовують найвідоміші виробники фотокниг у всьому світі. Пропонуємо версію для комп'ютерів з ОС Windows.

  preview
 2. Друк фотокниг виконують на професійному друкарському обладнанні, цифрові друкарські машини калібруються двічі на день, це дозволяє досягти максимальної ідентичності макета і відбитка.
 3. Друк блока фотокниги виконують на білому матовому папері щільністю 170 г/м2 UPM Finesse Silk (Фінляндія). Для того, щоб Ваша фотокнига не деформувалася і завжди була ідеально рівною, в основі обкладинки використовують якісний палітурний картон виробництва Голандії, завтовшки 1,9 мм. Ми переконані, що при виробництві фотокниг недопустимо використовувати дешевший і тонший картон.

  preview
 4. Щоб надати Вашій фотокнизі по-справжньому респектабельному вигляду, між листами обкладинки і блоку вклеюється напівпрозора матова калька з лавсану.
 5. Під час створення макета Ви можете розмістити будь-яке зображення або колаж не лише на сторінках, але і на форзацах своєї фотокниги, друк форзацiв входить у вартість!
 6. Ми розуміємо, що Ви хочете отримати свою фотокнигу в ідеальному стані, тому дуже ретельно пiдходимо не лише до процесу друку, але і пакування Ваших фотокниг. Книгу пересилають у міцній картонній коробці, при її пакуванні використовують бульбашкову плівку.
 7. Що ми ще можемо запропонувати Вам окрім зручності створення макету і чудової якості друку? Звичайно ж найдемократичнішу ціну на друк фотокниг серед аналогічних пропозицій на ринку!

  preview

Ми переконали Вас в якостi виконання своїх послуг і Ви хочете перевірити це на власному досвіді? Немає нічого простішого :) Завантажуйте безкоштовну програму і вміщуйте в неї свої фотографії. У програмі, як в конструкторі, Ви розташовуєте свої фотографії в потрібному порядку, оформлюєте сторінки за допомогою різних фонів, рамок, додаєте власні написи. Фантазуйте, створюйте макет своєї фотокниги і відправляєте її на Vizitka.com. Ми практично впевнені, що отриманий результат порадує Вас і підтвердить всі наші аргументи! І вже Ви будете переконувати своїх друзів, що друк фотокниг в інтернет-друкарні Vizitka.com це самий кращий вибір!

Фотокниги 180°

preview

Нова пропозиція нашої друкарні - фотокниги 180°. Основна відмінність таких фотокниг це панорамне відкриття сторінок розвороту на 180 градусів, що дозволяє відкрити ту частину зображення, яка в звичайних фотокнигах була прихована при переході в корінець. Детальніше можете прочитати тут.

Шаблони фотокниг

Для застосування шаблону, під час верстки в програмі, виберіть його в меню справа внизу і перетягніть на макет фотокниги. Подивіться відео як це зробити.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: