Замовлення зразків паперу та дизайнерського картону

Зразки паперу — фото

Замовляючи поліграфічну продукцію, іноді складно уявити її остаточний зовнішній вигляд. Якщо з дизайном можна самостійно визначитися і розробити його відповідно до власних побажань, то з вибором матеріалу справа йде складніше. Тому наша друкарня пропонує унікальну послугу - замовлення набору із зразками дизкартону, який ми використовуємо для друку різної поліграфії.

Набір із зразками паперу і дизайнерського картону: зручно, доступно і практично

Для чого потрібен набір з пробниками дизкартону? Все просто: кожен покупець такого виробу зможе наживо побачити і помацати папір. Таким чином, можна відразу оцінити його щільність, фактуру і зовнішній вигляд. Невелике зображення на екрані не завжди дає можливість об'єктивно оцінити якість паперу і його характеристики, а також уявити, як буде виглядати майбутня листівка або візитка.

Набір включає в себе всі доступні на даний момент матеріали:

- зразки крейдованих глянцевих і матових паперів різної щільності;
- зразки дизайнерського картону.

Формат кожного зразка - 50х70 мм, із зазначенням назви і щільності. "Віяло" скріплене кільцем з металу для зручності перегляду.

Тестовий набір паперів - це відмінне рішення для тих, хто не хоче помилитися з вибором. При живому контакті з папером кожен замовник може оцінити переваги кожного виду матеріалу. Передача кольору багатьох моніторів може бути різною, а в наборі відображені реальні кольори і відтінки.

Доступна вартість набору дозволить придбати виріб всім бажаючим. Це захистить вас від неправильного вибору паперу або картону, а також дозволить заощадити гроші, домагаючись точного результату при друці поліграфічної продукції.

Товар Ціна
Зразки паперу 25 грн

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: