Друк меню для кафе і ресторанів

Друк односторінкового меню - фото

Як замовити друк листового меню онлайн?

Клієнтам пропонується 3 способи додрукарської підготовки макета:

  1. Самостійна розробка меню за допомогою онлайн-конструктора. Блакитна кнопка відкриє доступ до його можливостей, вносьте свої дані і обирайте будь-які доступні опції.

  2. Готові макети односторінкового меню доведеться звірити з вимогами нашої друкарні. Зелена кнопка дозволить здійснити перевірку на відповідність. Якщо система виявить помилки, це значить, що слід усунути невідповідності між варіантом клієнта і необхідними параметрами.

  3. Залучення до роботи нашого дизайнера здійснюється при активації помаранчевої кнопки. Завдання клієнта - максимально точно і детально надати вихідну інформацію, а потім затвердити підготовлений до друку макет.

Ціна на замовлення односторінкового меню

Формат
Тираж
Ціна/шт.
Максимальний термін виготовлення
А4 10-49 шт. 6 грн 1 робочий день

від 50 шт. 5 грн 2 робочих дні
А3 10-49 шт. 12 грн 1 робочий день

від 50 шт. 10 грн 2 робочих дні
150х420 мм 10-49 шт. 6 грн 1 робочий день

від 50 шт. 5 грн 2 робочих дні
105х300 мм 10-49 шт. 4 грн 1 робочий день

від 50 шт. 3 грн 2 робочих дні

 

Будь-ресторан, бар або кафе використовують меню, щоб гідно представити страви відвідувачам. Меню ресторану грає дуже важливу роль: красиво розписані і вдало розміщені на аркуші назви і фото страв покликані збуджувати апетит, викликаючи бажання спробувати їх. У закладах з великим асортиментом використовуються багатосторінкові меню, однак часто виникає необхідність окремо оформити карту вин або сезонне меню, тоді на допомогу приходить лаконічне меню на одному листі.

Друк односторінкового меню - відповідальне заняття, адже це поліграфічна реклама закладу, і вона повинна виглядати гідно. Пропонуємо прямо зараз замовити виготовлення меню для бізнес-ланчів, карти вин, спецпропозицій, дитячого набору страв, десертів, кальянного і коктейльної асортименту. Стане в нагоді воно і для невеликих закусочних, фаст-фудів, кав'ярень зі скромним набором позицій.

При цьому важливими є якість паперу і кольорове оформлення. Для денного кафе виготовляються прості меню, на матовому папері. Ресторану, який претендує на середній і високий рівень обслуговування, буде доречно віддрукувати перелік страв на глянцевому аналозі або дизайнерському картоні. Відтінок паперу односторінкового меню повинен поєднуватися із загальною стилістикою закладу, його інтер'єром.

Технічні характеристики

Ми виготовляємо бланки меню форматів А3, А4, 105 х 300 мм і 150 х 420 мм методом двосторонньої цифрового друку.

В процесі використовується:

- крейдований папір щільністю 300г/м², з покриттям матовою або глянцевою ламінацією товщиною 25 мкм або 125 мкм;

- дизайнерський фактурний картон (без фінальної ламінації).

До замовлення приймаються заявки на виготовлення односторінкового меню від 10-ти штук. При кількості до 50-ти примірників друк здійснюється протягом 1-го робочого дня. Збільшення тиражу потребує 2-х днів на виробництво.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: