Акції та новинки вересня

06.09.2018, 13:25

На Vizitka.com стартує оксамитовий сезон: весь вересень вас чекають неймовірні акції і приємні сюрпризи. Тепер докладніше.

Знижка 10% на запрошення до весільного сезону!

Восени, в сезон весіль і підготовки до них, Vizitka.com запускає нову акцію - до 30 вересня діє 10% знижка на запрошення і вітальні листівки! Вас чекає широкий вибір форматів, більше 80 варіантів готових шаблонів запрошень на будь-який смак, а також створення унікального дизайну листівок від наших фахівців.

Нові формати паперових пакетів

Хочете, щоб ваш презент виглядав оригінально? Запакуйте його в красивий подарунковий пакет! З Vizitka.com ви можете самостійно створити унікальній дизайн пакета. Це не тільки прикраса вашого сувеніра, він стане ефективним рекламним інструментом, якщо розмістити на ньому логотип компанії. Ми пропонуємо друк на паперових пакетах різних форматів за найвигіднішими цінами від 1 штуки.

Ще більше кольору для люкс-візиток!

Як зробити так, щоб візитка запам'яталася? У пошуках незвичайних та стильних рішень Vizitka.com використовує ексклюзивну технологію - багатошарові візитки люкс. Їх родзинкою є прошарок з кольорового картону, який утворює барвистий зріз та надає візитці неповторності. Ми додали цілий ряд нових яскравих кольорів, щоб ви не обмежували себе у виборі!

Інші новини

Розробка дизайну тепер доступна без друку

11.11.2018, 20:11

Vizitka.com постійно вдосконалюється для вас, щоб надавати ще кращий сервіс і ставати ще більш зручною! Відтепер розробка дизайну поліграфії на сайті - окрема послуга, яку можна замовити незалежно від того, хочете ви друкувати продукт чи ні. Натисніть помаранчеву панель і обирайте необхідний товар. Наші дизайнери підготують макет, який буде повністю відповідати вашим побажанням і нададуть файли, що повністю відповідатимуть вимогам друкарні. Хочете замовити друк? Просто завантажте наданий макет на сайт.

Осінні знижки на фотокниги та новинки - друк меню і візитки для рієлторів

08.11.2018, 11:27

Тільки до 20 листопада Vizitka.com дарує улюбленим клієнтам 10% знижку на всі формати фотокниг. Оцініть новинки на сайті - друк меню на одному листі різних форматів і фактур, а також добірку нових шаблонів візиток на тему нерухомості.

Наш пункт видачі переїхав!

19.10.2018, 18:22

Шановні клієнти Vizitka.com в Києві! Зверніть увагу, що безкоштовний пункт видачі замовлень, який раніше розміщувався в бутіку №5 ТЦ Васильківський, переїхав до нового приміщення. Воно знаходиться по сусідству зі старим. Тепер нас можна знайти в бутіку № 9а все в тому ж торговельному центрі.

Зустрічайте календарний сезон 2019, картини на полотні зі знижкою та візитки для журналістів!

18.10.2018, 12:43

Всі види календарів вже оснащені сіткою на 2019 рік - замовляйте компактні кишенькові, квартальні "Тріо" і перекидні фотокалендарі прямо зараз! Кожному клієнту ми даруємо 10% знижку на друк будь-яких форматів полотен до кінця місяця. Також поспішаємо повідомити, що додані нові шаблони візиток для авторів текстів та працівників сфери ЗМІ: журналістів, копірайтерів, редакторів, кореспондентів та багатьох інших.

Видача замовлень в День захисника України

08.10.2018, 19:37

Наша онлайн-друкарня повідомляє, що у зв'язку з Днем захисника України, 15.10 є вихідним днем, через що виробництво стоїть і заявлені терміни переносяться. Однак наш офіс на Васильківській 31 продовжує працювати в черговому режимі на видачу замовлень.

Оцініть послугу пробного друку, нові кольори футболок і сумок та спортивні візитки!

27.09.2018, 20:28

Дорогі клієнти, традиційно інформуємо вас про нові продукти та послуги Vizitka.com! Вашій увазі нова опція пробної друку, поповнення асортименту футболок і сумок, а також свіжа колекція шаблонів візиток на тему спорту і здоровго способу життя!

Vizitka.com на Міжнародному екологічному форумі - 2018

19.09.2018, 16:10

14 вересня в Києві відбувся Міжнародний екологічний форум. Vizitka.com не залишилася осторонь і взяла активну участь в конференції. В нашій роботі ми розуміємо, наскільки важливе дбайливе ставлення до навколишнього середовища, тому використовуємо тільки оригінальні витратні матеріали, впроваджуємо ресурсо- та енергоефективні технології виробництва. Всі учасники конференції отримали від нас невеличкий сюрприз - сертифікат, що дає 50% знижку на друк візитних карток.