Акції та новинки до Дня Незалежності!

23.08.2018, 11:18

10% знижка на фотокниги!

Ми впевнені, що ваше літо було яскравим і незабутнім, тому заслужило окремої фотокниги! Не зберігайте свої кращі знімки в глибинах телефону, ризикуючи втратити назавжди, перетворіть їх в яскравий альбом! 10% знижка на друк фотокниг, яка діє до 31 серпня, - ще один привід, надихаючий створити свою фотоісторію, не чекаючи осені! Крім того, це по-справжньому оригінальний і яскравий подарунок для близьких до майбутніх свят! Ціни на сайті вказані без знижки! Знижка проставляється автоматично і не поширюється на розробку дизайну.

Паперові пакети з принтом

Паперові пакети - зручний, красивий і практичний вид упаковки. Вони ідеально підходять для упаковки подарунків, одягу, парфумерії та безсумнівно додають вмісту солідності. До того ж це відмінний спосіб реклами і просування бренду. Різні варіанти дизайну пакетів дозволяють створити унікальний продукт, а замовлення від 1 шт. робить їх доступними кожному!

Зразки паперу на замовлення

Vizitka.com розуміє, що кожен клієнт має право знати все про якість продукції, яку збирається придбати. Саме тому ми надаємо можливість замовити тестовий набір зразків нашого паперу, щоб ви могли самостійно оцінити його на дотик, щільність, колір і переконатися в якості наших матеріалів. Ми зібрали в одній добірці зразки всього паперу і дизкартону, що є в наявності. Замовте свій екземпляр прямо зараз - це відмінне рішення для тих, хто не хоче помилитися з вибором!

Інші новини

Розробка дизайну тепер доступна без друку

11.11.2018, 20:11

Vizitka.com постійно вдосконалюється для вас, щоб надавати ще кращий сервіс і ставати ще більш зручною! Відтепер розробка дизайну поліграфії на сайті - окрема послуга, яку можна замовити незалежно від того, хочете ви друкувати продукт чи ні. Натисніть помаранчеву панель і обирайте необхідний товар. Наші дизайнери підготують макет, який буде повністю відповідати вашим побажанням і нададуть файли, що повністю відповідатимуть вимогам друкарні. Хочете замовити друк? Просто завантажте наданий макет на сайт.

Осінні знижки на фотокниги та новинки - друк меню і візитки для рієлторів

08.11.2018, 11:27

Тільки до 20 листопада Vizitka.com дарує улюбленим клієнтам 10% знижку на всі формати фотокниг. Оцініть новинки на сайті - друк меню на одному листі різних форматів і фактур, а також добірку нових шаблонів візиток на тему нерухомості.

Наш пункт видачі переїхав!

19.10.2018, 18:22

Шановні клієнти Vizitka.com в Києві! Зверніть увагу, що безкоштовний пункт видачі замовлень, який раніше розміщувався в бутіку №5 ТЦ Васильківський, переїхав до нового приміщення. Воно знаходиться по сусідству зі старим. Тепер нас можна знайти в бутіку № 9а все в тому ж торговельному центрі.

Зустрічайте календарний сезон 2019, картини на полотні зі знижкою та візитки для журналістів!

18.10.2018, 12:43

Всі види календарів вже оснащені сіткою на 2019 рік - замовляйте компактні кишенькові, квартальні "Тріо" і перекидні фотокалендарі прямо зараз! Кожному клієнту ми даруємо 10% знижку на друк будь-яких форматів полотен до кінця місяця. Також поспішаємо повідомити, що додані нові шаблони візиток для авторів текстів та працівників сфери ЗМІ: журналістів, копірайтерів, редакторів, кореспондентів та багатьох інших.

Видача замовлень в День захисника України

08.10.2018, 19:37

Наша онлайн-друкарня повідомляє, що у зв'язку з Днем захисника України, 15.10 є вихідним днем, через що виробництво стоїть і заявлені терміни переносяться. Однак наш офіс на Васильківській 31 продовжує працювати в черговому режимі на видачу замовлень.

Оцініть послугу пробного друку, нові кольори футболок і сумок та спортивні візитки!

27.09.2018, 20:28

Дорогі клієнти, традиційно інформуємо вас про нові продукти та послуги Vizitka.com! Вашій увазі нова опція пробної друку, поповнення асортименту футболок і сумок, а також свіжа колекція шаблонів візиток на тему спорту і здоровго способу життя!

Vizitka.com на Міжнародному екологічному форумі - 2018

19.09.2018, 16:10

14 вересня в Києві відбувся Міжнародний екологічний форум. Vizitka.com не залишилася осторонь і взяла активну участь в конференції. В нашій роботі ми розуміємо, наскільки важливе дбайливе ставлення до навколишнього середовища, тому використовуємо тільки оригінальні витратні матеріали, впроваджуємо ресурсо- та енергоефективні технології виробництва. Всі учасники конференції отримали від нас невеличкий сюрприз - сертифікат, що дає 50% знижку на друк візитних карток.