Розробка логотипу

Розробка логотипу — фото

Як замовити логотип онлайн?

Натисніть на помаранчеву панель у верхній частині сторінки. У формі заповніть поле з побажаннями до макету, де докладно опишіть технічне завдання. При необхідності прикріпіть файли з зображеннями, які можуть знадобитися для роботи дизайнера. Далі натисніть кнопку "Продовжити" і оформіть замовлення, обравши пуннкт "Доставка онлайн" і зручний спосіб оплати.

Розробка займає від 3 до 5 робочих днів. Дизайнер відправить готовий макет на затвердження, на прохання клієнта надасть додаткові варіанти або внесе дрібні правки, але не більше трьох разів. Готовий логотип надається в форматах PDF, PNG, а також в одному з редагованих форматів.

Ціна логотипу

Vizitka.com пропонує доступні ціни на розробку фірмового логотипу - подивіться таблицю і переконайтеся!

Послуга Вартість Максимальний термін розробки
Розробка логотипу 1000 грн 3-5 робочих днів

 

Логотип компанії - конструкція із символів та графічних елементів, найважливіший елемент брендування, що забезпечує впізнаваність торгової марки. Від правильно обраного дизайну логотипу багато в чому залежить комерційний успіх: цей факт легко підтвердити, простеживши за історією фірмових знаків всесвітньо відомих компаній. Професійно розроблена емблема підвищує довіру до бренду, служить лаконічним, але ефективним елементом реклами, в тому числі і на поліграфічній продукції.

Розробка логотипу - комплексна послуга від фахівців Vizitka.com. Наші досвідчені дизайнери допоможуть створити логотип компанії або сайту, орієнтуючись на декілька факторів: вони враховують ваші вимоги, особливості позиціонування бренду на ринку, специфіку роботи компанії, назву, характеристики успішних логотипів конкурентів.

В результаті ви отримаєте оригінальний логотип, відмінними особливостями якого будуть запам'ятовуваність, простота і доступність сприйняття, високий ступінь асоціативності. Це дозволить здобути дійсно ефективний фірмовий знак і з часом зробити його символом компанії, що окупається.

На нашому сайті легко замовити логотип онлайн - просто заповніть спеціальну форму. Гарантуємо оперативну роботу, доступні ціни на послуги, гідний результат. Звертайтеся, щоб обговорити всі тонкощі потрібного вам елемента: ми зможемо намалювати логотип відразу після з'ясування подробиць.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: