Де зберігати фотографії? Як зробити альбом зручним для перегляду? Ці питання хвилюють кожного, хто багато фотографує, залишаючи пам'ять про різні пам'ятні події. Щоб фотографії або кадри були оформлені в барвистий збірник, пропонуємо альбоми, фотокниги, фотопланшети. Допоможемо розібратися в продукції, що випускається, щоб ви могли правильно замовити фотокниги та інші види поліграфічних товарів.

Друк фотокниг і випускних альбомів

Фотопланшет чудово підійде для оформлення кадрів з випускних вечорів в дитячих садах, початкових класах школи.

Випскние альбоми представляють собою щільну обкладинку з різною кількістю сторінок - ідеальні для випускників школи і вузів.

Фотокниги складаються з згрупованих спеціальною програмою кадрів. Вмонтовуйте їх в обраному порядку, використовуйте художнє обрамлення та інші ефекти, додавайте написи, а співробітники друкарні Vizitka.com виконають друк фотокниги, яка залишиться на пам'ять вашим нащадкам.

Фотокнига 180 дозволяє не закривати частину зображення, якщо воно розташовується на розвороті сторінок. Ми використовуємо спеціальну вставку, завдяки якій фотографія, що переноситься на іншу сторінку, не переривається по центру.

Панорамік - це вдосконалений варіант, що не має стику з корінцем. Дві сторінки формують єдину картинку. Відмовтеся від послуг професійного фотомонтажа - самі об'єднайте кадри, як забажаєте, в простому онлайн-конструкторі.

Наша друкарня дозволяє контактувати з клієнтами, не змушуючи їх відвідувати офіс. Зручна форма замовлення фотокниг онлайн виключає обов'язкове відвідування виробництва. Ми врахуємо всі перераховані побажання і створимо справжнє поліграфічне диво.

Виготовлення фотокниг на замовлення - відмінний спосіб привітати людину з ювілеєм, зберегти яскраві моменти дитячого періоду, випустити сучасний формат альбому з корпоративними фото.

У Vizitka.com використовується сучасне обладнання, яке враховує тисячі колірних нюансів, дозволяє зображенням рівномірно лягати на щільний папір. Ми виконуємо замовлення без затримок, за оптимальною вартістю, з незмінно високою якістю друку. Почитайте відгуки - і ви переконаєтеся в істинності наших слів!

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: