Флешки з логотипом

Як замовити друк на флешках?

Ви можете оформити замовлення 2-ма способами:

1. Готові створити макет для друку самостійно в онлайн-конструкторі? Натисніть на синю кнопку. Завантажте та розташуйте логотип, зображення і текст на флешці як Вам подобається. Прийміть створений власноруч дизайн і оформіть замовлення, натиснувши на кнопку "Продовжити".

2. Потрібна професійна допомога поліграфічного дизайнера? Скористайтеся помаранчевою кнопкою, щоб написати побажання, завантажити необхідні файли для розробки дизайну фахівцем. Після оплати очікуйте ескіз на затвердження. У дизайн можна вносити правки, допустимо не більше 3-х принципових змін в запропонованому макеті.

При будь-якому способі оформлення замовлення на етапі його завершення потрібно вибрати спосіб оплати і доставки. З моменту оформлення замовлення інформація про нього доступна у Вашому особистому кабінеті на сайті Vizitka.com. Ми повідомляємо користувачів за допомогою смс та електронної пошти про готовність і доставку тиражу.

Ціни на друк на USB-флеш картах

Ознайомтеся з вартістю друку в таблиці нижче. Флешки на замовлення вигідніше друкувати комплектами, найнижча ціна одного примірника в комплекті з 15 штук.

Тип ТиражЦінаТермін виготовлення
USB-флеш карта 4GB (одностороння)
1 шт.
319 грн
3-5 робочих днів

5 шт.
1 089 грн
3-5 робочих днів

15 шт.
3 009 грн
3-5 робочих днів
USB-флеш карта 4GB (двостороння) 1 шт.
439 грн 3-5 робочих днів

5 шт.
1 209 грн
3-5 робочих днів

15 шт.
3 129 грн 3-5 робочих днів

 

Ємкі і компактні флешки з логотипом компанії, крім основної функції USB-накопичувача для зберігання, перенесення і обміну даними, відмінно справляються з рекламними завданнями і роллю корпоративного сувеніра. На семінарах, конференціях, презентаціях і промо-акціях USB-флешка з логотипом, подана в якості сувеніра, легко покладе початок новим партнерським відносинам, підвищить лояльність потенційних клієнтів до Вашої компанії і буде нагадувати про неї протягом усього терміну служби.

Друк на флешках онлайн

Інтернет-друкарня Vizitka.com пропонує друк на флешках в режимі онлайн. У вашому розпорядженні онлайн-конструктор для самостійного створення макета і послуги професійного дизайнера онлайн. Ми виконуємо нанесення логотипу і будь-якої іншої інформації на флешку сучасним методом УФ-друку за 3-5 робочих днів. Замовте і отримаєте в будь-якому місті України готові флешки з логотипом: Київ, Дніпро, Одеса, навіть в самий віддалений куточок країни замовлення доставляється максимум протягом 3-х днів.

Технічні дані

Нанесення логотипу на флешки у вигляді кредитної картки Gold USB Credit Card ємністю 4Gb проводиться УФ-друком з фіксацією чорнила УФ-випромінюванням, що дозволяє отримати принт, стійкий до механічних, хімічних, температурних впливів. Можливий односторонній або двосторонній друк. За додаткову оплату можна вибрати пам'ять USB на 8Gb. Флешки сувенірні виготовляються від 1 штуки, комплекти з 5 або 15 примірників за ціною вигідніше.

Пластикові білі флешки у формі кредитної картки розміром 85х55 завдяки практичному, тонкому корпусу легко поміщаються в гаманці, а велика площа для нанесення - ще один аргумент на користь вибору флешки-візитки з вбудованим висувним USB-накопичувачем як рекламного носія.

Виберіть параметри фотокниги:
- Формат
- Спосіб замовлення
- Кількість сторінок
Калькулятор одразу покаже вам ціну на Вашу фотокнигу.

Цiна: