Вітання з 8 березня і графік роботи Vizitka.com

23 лютого, 2017, 14:39

цветы Милі леді, прийміть наші щирі вітання з днем весни і жіночності! У це чудове весняне свято подаруйте собі можливість відпочити від буднів і присвятити час собі коханій. Незважаючи на те, що в цей день ми відправимося на невеликі канікули, на нашому сайті можна оформити замовлення в будь-який час доби.

До речі, для чоловіків 8 березня - ідеальна можливість зробити приємний сюрприз для своїх улюблених жінок. Прекрасним подарунком до свята стануть оригінальні фотокниги, фото на полотні або фотомагніти, які ви можете замовити на нашому сайті. А якщо ваша дама серця - відкрита людина, яка обожнює перебувати в центрі уваги, вона неодмінно оцінить привітання на великому банері, адресоване особисто їй! Проявляйте фантазію, будьте креативними і частіше радуйте своїх жінок не тільки в святкові дні, а цілий рік!

Інші новини

Зміни в режимі роботи друкарні в травні

26 квітня, 2017, 11:00

У найближчі 2 тижні, оформляючи замовлення, обов'язково звіряйтеся з нашим графіком друку і кількістю неробочих днів у зв'язку з травневими святами.

Шаблони адресних табличок з новим дизайном для Києва

18 квітня, 2017, 10:32

Vizitka.com поповнює свою колекцію шаблонів адресних табличок свіжими макетами, які створені за новими стандартами, прийнятими міською владою міста Києва.

Графік роботи Vizitka.com на великодні свята

6 квітня, 2017, 11:42

Шановні клієнти! Зверніть увагу на зміни в графіку роботи нашої інтернет-друкарні. У суботу, 15 квітня, ми як завжди працюємо в черговому режимі. 16 і 17 квітня (неділя і понеділок) - вихідні дні.

Акція! Отримайте на 10% пластика більше

5 квітня, 2017, 18:01

Замовте до 19 квітня включно друк пластикових візиток або пластикових карт і отримайте більше на 10 штук в кожному комплекті з 100 штук. Пропозиція діє з 6 по 19 квітня включно.

Візитки для сільгоспвиробників і продуктових крамниць!

23 березня, 2017, 09:48

Для екомаркетів, фермерів, тваринників і рослинників підготовлена чергова партія шаблонів візиток "їжа і сільське господарство".

Ліквідація! Знижка на календарі Тріо до 25%!

21 березня, 2017, 10:29

Vizitka.com оголошує повну розпродаж настінних квартальних календарів на 2017 рік! Встигніть замовити квартальні календарі зі знижкою -25% від колишньої ціни для одиничних екземплярів і -15% для 10 і більше штук.

Пролонгуємо 8% -ну знижку для фотокниг і фотокалендарів через програму

12 березня, 2017, 19:16

Шановні клієнти! У зв'язку з технічним збоєм в роботі програми для створення фотокниг і фотокалендарів не всі з вас змогли скористатися нею в період дії святкові знижки в розмірі 8%. З радістю повідомляємо, що на даний момент всі несправності усунені і додаток працює в звичайному режимі. Компанія Vizitka.com приносить свої вибачення за тимчасові незручності. В якості компенсації ми продовжуємо термін дії акції на друк фотокниг і фотокалендарів через програму до 19 березня. Встигніть скористатися вигідною пропозицією і замовити фотокниги і фотокалендарі з 8%-ою знижкою!