Бірки, начіпні ярлики та етикетки, зустрічайте новинку!

31 січня, 2017, 13:18

бирка навеснаяНа Vizitka.com з'явилася нова послуга - друк бирок. Для Вас: три популярних розміру, великий вибір паперу, прозорі бирки, онлайн-конструктор макетів і творчий потенціал дизайнерів. Бирка -це не просто спосіб маркування та візуального брендингу виробів, це своєрідна візитна картка товару. Тому якщо Ви не можете бути присутнім особисто при продажу, але хочете представити товар з кращого боку, повісьте на нього класну бирку! Якісна бирка може поліпшити сприйняття вашого продукту і фірми. Начіпні бирки ідеально підходять для залучення уваги клієнтів до вашої лінії одягу і роздрібних продуктах, для зазначення авторства виробів хенд мейд: косметики, подарунків, аксесуарів, випічки, домашніх заготовок і солодощів. Відобразіть логотип на бирці, підкресліть особливості та переваги товару, і готуйтеся стати впізнаваним брендом!

Інші новини

Зміни в режимі роботи друкарні в травні

26 квітня, 2017, 11:00

У найближчі 2 тижні, оформляючи замовлення, обов'язково звіряйтеся з нашим графіком друку і кількістю неробочих днів у зв'язку з травневими святами.

Шаблони адресних табличок з новим дизайном для Києва

18 квітня, 2017, 10:32

Vizitka.com поповнює свою колекцію шаблонів адресних табличок свіжими макетами, які створені за новими стандартами, прийнятими міською владою міста Києва.

Графік роботи Vizitka.com на великодні свята

6 квітня, 2017, 11:42

Шановні клієнти! Зверніть увагу на зміни в графіку роботи нашої інтернет-друкарні. У суботу, 15 квітня, ми як завжди працюємо в черговому режимі. 16 і 17 квітня (неділя і понеділок) - вихідні дні.

Акція! Отримайте на 10% пластика більше

5 квітня, 2017, 18:01

Замовте до 19 квітня включно друк пластикових візиток або пластикових карт і отримайте більше на 10 штук в кожному комплекті з 100 штук. Пропозиція діє з 6 по 19 квітня включно.

Візитки для сільгоспвиробників і продуктових крамниць!

23 березня, 2017, 09:48

Для екомаркетів, фермерів, тваринників і рослинників підготовлена чергова партія шаблонів візиток "їжа і сільське господарство".

Ліквідація! Знижка на календарі Тріо до 25%!

21 березня, 2017, 10:29

Vizitka.com оголошує повну розпродаж настінних квартальних календарів на 2017 рік! Встигніть замовити квартальні календарі зі знижкою -25% від колишньої ціни для одиничних екземплярів і -15% для 10 і більше штук.

Пролонгуємо 8% -ну знижку для фотокниг і фотокалендарів через програму

12 березня, 2017, 19:16

Шановні клієнти! У зв'язку з технічним збоєм в роботі програми для створення фотокниг і фотокалендарів не всі з вас змогли скористатися нею в період дії святкові знижки в розмірі 8%. З радістю повідомляємо, що на даний момент всі несправності усунені і додаток працює в звичайному режимі. Компанія Vizitka.com приносить свої вибачення за тимчасові незручності. В якості компенсації ми продовжуємо термін дії акції на друк фотокниг і фотокалендарів через програму до 19 березня. Встигніть скористатися вигідною пропозицією і замовити фотокниги і фотокалендарі з 8%-ою знижкою!