Нехай свята не закінчуються, ми продовжуємо дарувати подарунки!

17 січня, 2017, 08:27

акцияСвята закінчилися, подарунки роздані, але щоб Вам не було сумно, з 17 січня ми запускаємо нову вигідну акцію! Ви гарантовано отримаєте 50 грн. в подарунок від Vizitka.com, якщо сума Вашого замовлення перевищить 500 грн. Це відмінний спосіб заощадити, замовляючи відразу кілька комплектів візиток, пластикових карт, фотокниги для себе і для друзів! Акція буде діяти до кінця січня і поширюватися на будь-яку поліграфічну і сувенірну продукцію інтернет-друкарні Vizitka.com! 
P.S. При покупці на суму понад 500 грн., Кошти в розмірі 50 грн. буду зараховані на Ваш особистий рахунок в Vizitka.com, коштами з особистого рахунку можна розплатиться при наступних замовленнях, але не можна їх перевести в готівку. 

Інші новини

Теми "жалюзі" і "двері" в шаблонах візиток

18 травня, 2017, 12:15

Напередодні літнього сезону в розділі візиток - чергове оновлення шаблонів візиток по тегу "будівництво" і "майстер".

Друк випускних альбомів і фотокниг можливий з затримкою

15 травня, 2017, 10:50

У зв'язку з великою завантаженістю друкарні в кінці навчального року можливі невеликі затримки друку випускних альбомів і фотокниг.

Економте від 50 до 100 грн. на замовленнях!

27 квітня, 2017, 14:43

До 9 травня включно діє святкова акція! У Вас є чудова можливість заощадити 50 або 100 грн, оформивши замовлення на сайті онлайн-друкарні на суму від 500 грн! Замовте будь-яку поліграфічну продукцію на суму від 500 грн і отримайте на особистий рахунок 50 грн, а при замовленні на суму понад 1000 грн - ми повернемо вам 100 грн. Грошима на особистому рахунку ви зможете скористатися при наступних замовленнях. Сума на особистому рахунку з'явиться як тільки Ви отримаєте і оплатите своє замовлення. Візитки онлайн - це не тільки зручно, але й вигідно!

Зміни в режимі роботи друкарні в травні

26 квітня, 2017, 11:00

У найближчі 2 тижні, оформляючи замовлення, обов'язково звіряйтеся з нашим графіком друку і кількістю неробочих днів у зв'язку з травневими святами.

Шаблони адресних табличок з новим дизайном для Києва

18 квітня, 2017, 10:32

Vizitka.com поповнює свою колекцію шаблонів адресних табличок свіжими макетами, які створені за новими стандартами, прийнятими міською владою міста Києва.

Графік роботи Vizitka.com на великодні свята

6 квітня, 2017, 11:42

Шановні клієнти! Зверніть увагу на зміни в графіку роботи нашої інтернет-друкарні. У суботу, 15 квітня, ми як завжди працюємо в черговому режимі. 16 і 17 квітня (неділя і понеділок) - вихідні дні.

Акція! Отримайте на 10% пластика більше

5 квітня, 2017, 18:01

Замовте до 19 квітня включно друк пластикових візиток або пластикових карт і отримайте більше на 10 штук в кожному комплекті з 100 штук. Пропозиція діє з 6 по 19 квітня включно.