Нехай свята не закінчуються, ми продовжуємо дарувати подарунки!

17 січня, 2017, 08:27

акцияСвята закінчилися, подарунки роздані, але щоб Вам не було сумно, з 17 січня ми запускаємо нову вигідну акцію! Ви гарантовано отримаєте 50 грн. в подарунок від Vizitka.com, якщо сума Вашого замовлення перевищить 500 грн. Це відмінний спосіб заощадити, замовляючи відразу кілька комплектів візиток, пластикових карт, фотокниги для себе і для друзів! Акція буде діяти до кінця січня і поширюватися на будь-яку поліграфічну і сувенірну продукцію інтернет-друкарні Vizitka.com! 
P.S. При покупці на суму понад 500 грн., Кошти в розмірі 50 грн. буду зараховані на Ваш особистий рахунок в Vizitka.com, коштами з особистого рахунку можна розплатиться при наступних замовленнях, але не можна їх перевести в готівку. 

Інші новини

Зміни в режимі роботи друкарні в травні

26 квітня, 2017, 11:00

У найближчі 2 тижні, оформляючи замовлення, обов'язково звіряйтеся з нашим графіком друку і кількістю неробочих днів у зв'язку з травневими святами.

Шаблони адресних табличок з новим дизайном для Києва

18 квітня, 2017, 10:32

Vizitka.com поповнює свою колекцію шаблонів адресних табличок свіжими макетами, які створені за новими стандартами, прийнятими міською владою міста Києва.

Графік роботи Vizitka.com на великодні свята

6 квітня, 2017, 11:42

Шановні клієнти! Зверніть увагу на зміни в графіку роботи нашої інтернет-друкарні. У суботу, 15 квітня, ми як завжди працюємо в черговому режимі. 16 і 17 квітня (неділя і понеділок) - вихідні дні.

Акція! Отримайте на 10% пластика більше

5 квітня, 2017, 18:01

Замовте до 19 квітня включно друк пластикових візиток або пластикових карт і отримайте більше на 10 штук в кожному комплекті з 100 штук. Пропозиція діє з 6 по 19 квітня включно.

Візитки для сільгоспвиробників і продуктових крамниць!

23 березня, 2017, 09:48

Для екомаркетів, фермерів, тваринників і рослинників підготовлена чергова партія шаблонів візиток "їжа і сільське господарство".

Ліквідація! Знижка на календарі Тріо до 25%!

21 березня, 2017, 10:29

Vizitka.com оголошує повну розпродаж настінних квартальних календарів на 2017 рік! Встигніть замовити квартальні календарі зі знижкою -25% від колишньої ціни для одиничних екземплярів і -15% для 10 і більше штук.

Пролонгуємо 8% -ну знижку для фотокниг і фотокалендарів через програму

12 березня, 2017, 19:16

Шановні клієнти! У зв'язку з технічним збоєм в роботі програми для створення фотокниг і фотокалендарів не всі з вас змогли скористатися нею в період дії святкові знижки в розмірі 8%. З радістю повідомляємо, що на даний момент всі несправності усунені і додаток працює в звичайному режимі. Компанія Vizitka.com приносить свої вибачення за тимчасові незручності. В якості компенсації ми продовжуємо термін дії акції на друк фотокниг і фотокалендарів через програму до 19 березня. Встигніть скористатися вигідною пропозицією і замовити фотокниги і фотокалендарі з 8%-ою знижкою!